Bezpłatny dostęp do tysięcy ebooków dla czytelników tczewskich bibliotek

E-book
Tczew - Bezpłatny dostęp do tysięcy ebooków dla czytelników tczewskich bibliotek
Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że od czytelnicy mogą otrzymać bezpłatny dostęp do serwisu Legimi, oferującego tysiące ebooków bez wychodzenia z domu! Jedyne czego potrzeba to smartfon lub czytnik ebooków z dostępem do internetu, by móc przez cały miesiąc czytać książki z bogatej oferty serwisu.

Jak to działa?

Usługa Legimi dostępna jest dla czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, którzy mogą otrzymać kod bezpłatnego dostępu do serwisu. Umożliwia on skorzystanie z ogromnej bazy książek elektronicznych na własnym urządzeniu (smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku ebooków) podłączonym do internetu.

Nie ma limitu czytanych książek!


Kod należy aktywować w tym samym miesiącu kalendarzowym w którym został wydany, gdyż niewykorzystane nie przechodzą na kolejne miesiące. Kod momentu jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji, po tym okresie dostęp do książek zostanie zablokowany, jednak konto nadal będzie aktywne i po otrzymaniu kolejnego kodu można będzie kontynuować czytanie. Do skorzystania z usług konieczna jest rejestracja w serwisie Legimi, wpisanie otrzymanego kodu oraz akceptacja regulaminu na stronie https://www.legimi.pl/pomorskie/

Z usługi dostępu do bezpłatnych ebooków dla czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie można korzystać na dwóch urządzeniach (np. smartfon i czytnik ebooków), a szczegóły odnośnie rejestracji, działania aplikacji i wymagań technicznych dostępne są na stronie https://pomoc.legimi.p l/

Jak otrzymać kod?

Kody będzie można odbierać osobiście wyłącznie w Filii nr 8 przy ul. Kościuszki 2 w godzinach otwarcia biblioteki, jednak z uwagi na obecną sytuację i brak możliwości odbioru osobistego, kod można otrzymać telefonicznie pod nr. 572-779-198 lub przez pocztę elektroniczną, wysyłając prośbę o kod na adres filia8@biblioteka.tczew.pl i podając swój numer karty bibliotecznej (Metropolitarnej Karty do Kultury), który jest niezbędny do wydania kodu. W chwili, gdy sytuacja wróci do normy i biblioteki znów będą mogły być otwarte dla czytelników, kody będą wydawane wyłącznie osobiście podczas wizyty w Filii nr 8 przy ul. Kościuszki 2.

Uwaga - liczba kodów jest ograniczona i w przypadku wyczerpania dostępnej puli pozostaje oczekiwanie na przydział nowych z początkiem kolejnego miesiąca.

Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej