Koncert Kolęd - Świąteczne Uwielbienie Na Krańcu Świata

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
01.2022
Czwartek
Tczew - Koncert Kolęd - Świąteczne Uwielbienie Na Krańcu Świata
Stowarzyszenie Na Krańcu Świata oraz Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie serdecznie zapraszają na wieczór pełen muzycznej magii, podczas którego wybrzmi chwała dla Nowonarodzonego Pana, Jezusa Chrystusa, a Tczewska Fara wypełni się Świątecznym Uwielbieniem!

W wieczór Święta Trzech Króli pozwólmy sobie na chwilę oderwaną od rzeczywistości, aby w naszych sercach rozpalił się na nowo ogień miłości oraz dobroci, ogień Bożego Narodzenia i podobnie jak Trzej Królowie przyjdźmy oddać pokłon Panu!

Wystąpią:

Agata Sowa, Karolina Kornas, Gosia Kornas oraz Mateusz Kotwica.


Towarzyszyć im będzie zespół w składzie:
Miriam Urban, Piotr Mażuchowski, Błażej Kucman, Marcin Krzemiński oraz Tomasz Boćkowski.

Partnerzy:

Fundacja LOTTO, Miasto Tczew

Patronat Honorowy:

Prezydent Miasta Tczewa -
Mirosław Pobłocki

Patronat Medialny
Telewizja TeTka Tczew

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -3

  qq_gość

  03.01.2022, 10:18

  po ile bilety do kościoła?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
 • +4

  Tolek_gość

  03.01.2022, 14:55

  Kolędy

  Zapowiada się,że wreszcie odbędzie się koncert ,który z przyjemnością będzie można posłuchać w farze. Brawo dla pomysłodawcy(ców).

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx1.xx2 
 • -7

  Grzegorz _gość_gość

  03.01.2022, 15:40

  Tylko dlaczego znowu za kasę publiczną?Niby patronat honorowy czy .medialny ale i tak nie za darmo ta impreza.Niech wreszcie ,,kościół,, sam placi za te przyjemności.Kasy ma dość.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx9 
 • +3

  mk_gość

  03.01.2022, 17:28

  głupoty klepiesz

  Grzegorzu, głupoty klepiesz i tyle. Żeby koncert się odbył trzeba czasem opłacić chociażby muzyków. Sprzęt też tam nie stoi i nie czeka. Jeśli chcesz jakieś światła to już luksus, też słono kosztuje. Dla kościoła z tego nie zostaje, uwierz... Dla śpiewających...Oby nie musieli dopłacać... (Nie liczę prób, poświęconego czasu). Zapraszam, by jednak skorzystać z pasji tych ludzi, którzy to przygotowują i muszą oglądać te niewybredne komentarze. To, że ten koncert jest darmowy i można przyjść posłuchać ludzi wykształconych muzycznie też musi być za każdym razem skrytykowane?

  Cytuj
  IP: 109.197.xx2.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.