Zdrowie - jak o nie dbasz, takie je masz


odbyło się
28
09.2019
Sobota
Tczew - Zdrowie - jak o nie dbasz, takie je masz
Sprawdź swoją wolę dbania o zdrowie. Teraz możesz skorzystać z jednej z najskuteczniejszych metod poprawy zdrowia. Zajęcia są bezpłatne z inicjatywy TUTW i finansowane przez TCSiR.

Ćwiczenia tai chi można traktować jako metodę leczenia wielu schorzeń równolegle z konwencjonalnymi metodami. Coraz częściej w publikacjach ten system ćwiczeń jest rekomendowany przez specjalistów. Ale lepszym rozwiązaniem jest traktowanie tych ćwiczeń jako profilaktykę, gdyż to gwarantuje dłuższe zdrowe życie.

Zdrowie się ma jeśli się o nie dba. Współczesny tryb życia to największy wróg naszego zdrowia. Możesz bez dużego wysiłku je odzyskiwać i regenerować.

Tai chi nie jest wyczerpujące jak inne rodzaje aktywności, a efektem są doładowane akumulatory i regeneracja ciała. Nauczenie się podstawowej formy ruchów umożliwia wykonywanie ich gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz do tego tylko własnego ciała i chęci do wykonywania tych ruchów.


Ćwiczenia TAI CHI to sprawdzona przez wieki i akceptowana współcześnie forma umożliwiająca przywrócenie i poprawę zdrowia.
Ten rodzaj ćwiczeń daje o wiele większe efekty zdrowotne niż wyczerpujące treningi wytrzymałościowe.
Dzięki temu jest to najtańsza, efektywna forma odzyskiwania zdrowia. Wymaga tylko osobistego uczestnictwa. Efekty wykonywania tych ćwiczeń są bardzo szerokie, a skutkiem systematycznych ćwiczeń jest długotrwała poprawa zdrowia.

Tylko udział w ćwiczeniach umożliwi Tobie sprawdzenie efektów jakie może przynieść praktykowanie tej formy ruchu.
Skorzystanie z takiej szansy to pierwszy krok ku zdrowiu. Nikt nie zadba o nasze zdrowie tak jak my sami.
Ćwiczenia prowadzi wieloletni praktyk - Wiesław Jurek. Masz pytania - dzwoń 606 469 027.
Miłośnicy tai chi zapraszają.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew ul. Wojska Polskiego 28a (TCSiR)" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej