Piotrek Szumowski w programie "Enzymy i Pioruny" - stand-up

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
02
03.2022
Środa
Tczew - Piotrek Szumowski w programie "Enzymy i Pioruny" - stand-up
Elo! Pożegnalna trasa 2022 programu "Enzymy i Pioruny".


2 marca 2022 godz.19.00
Bilety: 40 zł (I pula), 50 zł (II pula - od stycznia) dostępne na kupbilecik.pl

Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?). Przed sobą i Wami: nowy program!


"Enzymy i pioruny" zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi. Nie pytaj dlaczego. Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów. Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną. Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.
+ suport

- Bilety w grudniu: 40zł Od stycznia 50zł
- Możliwość kupienia biletu kolekcjonerskiego.
- W przypadku przeniesienia wydarzenia będzie można zwrócić bilet.
- Wydarzenie dla dorosłych!
-Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
- Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.

Drukuj
Prześlij dalej