TBC w Colorfit Gym & Fitness Center


odbyło się
10
08.2018
Piątek
Tczew - TBC w Colorfit Gym & Fitness Center
Colorfit Gym & Fitness Center na Jagiellońskiej 55 zaprasza wszystkich na TBC - (ang. Total Body Conditioning) to w dosłownym tłumaczeniu modelowanie całego ciała. Jest to typ ćwiczeń łączący ćwiczenia aerobowe (kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu) i ćwiczenia wzmacniające mięśnie, cieszące się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. TBC wykonuje się do rytmicznej muzyki, a jego zadaniem jest wzmocnienie dolnych i górnych części ciała. Dominują proste kroki, niesprawiające trudności w ich powtórzeniu. Regularne ćwiczenia TBC nie tylko pomogą uzyskać zgrabną sylwetkę, ale także poprawią kondycję i zdrowie.
Wstęp w oparciu o aktywne karnety Siłownia open, wejściówki jednorazowe oraz FREE, a także w oparciu o karty sportowe Benefit i Vanitystyle oraz OK System..
W sprawie rezerwacji dzwońcie do recepcji klubu: 58 728 50 82.
Pamiętajcie, jeśli macie zarezerwowane miejsce na zajęcia, a z jakiegoś powodu jednak Was nie będzie - odwołajcie rezerwację dając szansę innym na uczestniczenie w nich.
Takie zmiany tylko telefonicznie!! 58 728 50 82.

Zapraszamy:)

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej