Starówka Tczewska - plener plastyczny dla dzieci i młodzieży

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
09
09.2021
Czwartek
Tczew - Starówka Tczewska - plener plastyczny dla dzieci i młodzieży
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w plenerze plastycznym, który odbędzie się 9 września 2021r. w godzinach od 11.00 do 13.00 na tczewskiej Starówce. Starówka to jeden z lepiej zachowanych miejskich zespołów zabytkowych o średniowiecznych korzeniach. Kwadratowy rynek otoczony jest ze wszystkich stron barwnymi kamienicami.

9 września 2021 godz. 11.00-13.00

Urok tego miejsca sprawił, że właśnie Starówkę wybraliśmy jako miejsce pleneru plastycznego. Warsztaty poprowadzi Joanna Czarnecka, malarka i instruktorka warsztatów plastycznych CKiS. - mówi Marta Krynicka, specjalista ds.organizacji imprez.
W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 12 roku życia. Na zgłoszenia uczestników pleneru czekamy do 6 września 2021r. włącznie. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz online https://forms.gle/Y9jWSTWhF4Gesrsb9

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zbiórka zapisanych uczestników pleneru odbędzie się w sali plastycznej Centrum Kultury i Sztuki 9 września o godz. 10.45. Prosimy o wcześniejsze przybycie.
Regulamin pleneru plastycznego do pobrania na stronie www.ckis.tczew.pl

Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Orp Żozeł_gość_gość

    03.09.2021, 08:53

    Dzieci do 12 roku nie mogą tylko młodzież a ja w szkole bede bo zajecia już są a nie wakacje wiec jak to zrobić z zaproszenia nie skorzystać albo być w dwóch miejscach na raz. Ktoś nie pomyślał znowu. Tcz pl itd com jo

    Odpowiedz
    IP: 83.8.xx4.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.