PUNKOWY WIECZÓR w CKiS: New Way Punk Rock/HGW Company/Muchomory G.

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
22
01.2022
Sobota
Tczew - PUNKOWY WIECZÓR w CKiS: New Way Punk Rock/HGW Company/Muchomory G.
Ten wieczór w naszym Klubie Muzycznym w całości będzie należał do fanów muzyki punk. Na scenie pojawią się trzy formacje: New Way Punk Rock, HGW Company i Muchomory G. Czy punk cały czas ma się dobrze? Przyjdź i przekonaj się sam?

PUNKOWY WIECZÓR w CKiS: New Way Punk Rock/HGW Company/Muchomory G. - koncert
22 stycznia 2022 godz. 20.00
Klub Muzyczny CKiS
Bilety: 20 zł


New Way Punk Rock (Golub Dobrzyń)
New Way Punk Rock zespół z Golubia-Dobrzynia, w składzie Marek Malinowski- wokal i bas, Rafał Goryński- gitara, Mateusz Pizoń perkusja. Nagrane dwie płyty APOGEUM i RZECZYWISTOŚĆ oraz zagrane kilkadziesiąt koncertów. Gramy co nam w duszy gra w punkowym klimacie.

HGW Company (Malbork)
Reaktywowany w 2018 jako HGW ?ompany ze Sławomirem Walkiewiczem na wokalu.Po odejściu Piotra Kropidłowskiego-na basie zastępuje go przez jakiś czas Bogusław Ułas.Nie trwa jednak długo i rolę basisty obejmuje Maciej Żuk. W lutym 2020 roku w Creme de la Creme Studio-Tczew zostaje nagrany materiał na płytę "Powyginani ",którą własnym sumptem zespół wydaje w październiku tego samego roku.Całość nakładu sfinansował Sławek.Jednak na początku roku 2021 odchodzi od zespołu i jego miejsce zajmuje Wojtek"Żuczek"Żuchowski.

Obecny skład tworzą:
Artur Perkowski - gitara
Grzegorz Topuszek - perkusja
Maciej Żuk - bas
Wojtek "Żuczek" Żuchowski - wokal

Muchomory G. (Gniew)
Punk Rock z Kociewia Jan Novakka-bas, Wals Łoina-git., Morświn-bębny, Chudy-voc.

Drukuj
Prześlij dalej