"Muzyk(uj) bez ograniczeń" - Zaduszki Muzyczne

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
30
10.2021
Sobota
Tczew - "Muzyk(uj) bez ograniczeń" - Zaduszki Muzyczne
Projekt "Muzyk(uj) bez ograniczeń!" skierowany jest do grupy artystów - amatorów 30+, 40+, 50+, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym naszego miasta.

"Muzyk(uj) bez ograniczeń" - Zaduszki Muzyczne
30 października 2021 g. 18:00
Sala widowiskowa CKIS
Wstęp wolny.

Celem działania jest skupienie grupy muzyków, którzy dzięki warsztatom wokalnym i instrumentalnym, będą mogli rozwijać swoje pasje i zaprezentować je na dużej scenie z udziałem publiczności. "Muzyk(uj) bez ograniczeń" to wyjście poza granice wiekowe, poza standardy estradowe - to szansa dla każdego na rozwój talentu i pasji.

29 września odbyły się przesłuchania, które przeprowadzili instruktorzy warsztatów oraz wnioskodawcy. Wyłonione osoby z "castingu" przygotowują się do koncertu. Jest to czas na warsztaty oraz próby z profesjonalnym zespołem instrumentalistów.
Motywem przewodnim koncertu finałowego będą utwory znanych, nieżyjących artystów polskich w nawiązaniu do zbliżającego się święta 1 listopada.

Wystąpią:
Ewa Mazur, Piotr Kajut, Sylwia Wysocka, Marzena Franczak, Basia Pustkowska, Kamila Bałdowska, Asia Płaczkowska, Wojtek Caban, Kasia Ciosek


Zespół: Kornas, Saidowski, Chrapkowski, Krzemiński, Boćkowski


Inicjatywa została dofinansowana z projektu Centrum Inicjatyw Twórczych w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2021 organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie.


Inicjatorką projektu jest Julia Mielczarek - na co dzień jest pracownikiem firmy doradczej, zajmującej się dotacjami unijnymi dla przedsiębiorstw. W poprzedniej pracy zajmowała stanowisko w dziale projektów i programów, nabierając doświadczenia w realizacji projektów społecznych. W sferze muzycznej obraca się już od ponad 20 lat. Jest wieloletnim członkiem zespołu Nieboskłonni. Za sobą ma uczestnictwo w wielu koncertach i warsztatach muzycznych. Miała okazję współtworzyć niejedno muzyczne wydarzenie.

Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA