Udajmy się na "Tęczową wędrówkę" z Zofią Daniel i tczewską biblioteką

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
22
10.2020
Czwartek
Tczew - Udajmy się na "Tęczową wędrówkę" z Zofią Daniel i tczewską biblioteką
W najbliższy czwartek, 22 października będzie miało miejsce spotkanie z tczewską poetką, Zofią Daniel. Podczas spotkania autorka będzie promować swój najnowszy tomik wierszy dla dzieci "Tęczowa wędrówka". Wydarzenie organizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach projektu "Czytelniczy Rejs" dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków z Funduszu Promocji Kultury.

Utwory Zofii Daniel są wyjątkowe, nastawione na uczucia oraz piękno natury. Świat rzeczywisty przeplata się w nich ze światem magicznym. Codzienny spacer zmienia się w niezwykłą przygodę, a opisywana przyroda przypomina czarodziejską krainę rodem z baśni.
Dodatkowym walorem wydanych tomików są barwne ilustracje, które stanowią idealny komentarz do wierszy. Nad ich powstawaniem zawsze czuwa sama autorka, dzięki czemu każdy obraz w pełni oddaje emocje ukryte w słowach. Nie zabraknie ich również w najnowszej publikacji "Tęczowa wędrówka", która jest skierowana przede wszystkim do najmłodszych czytelników.
Spotkanie odbędzie się w formie online, a będzie je można obejrzeć na stronie: facebook.com/mbptczew oraz w serwisie YouTube. Serdecznie zapraszamy!

Drukuj
Prześlij dalej