Narodowe Święto Niepodległości

Flaga (fot. tcz.pl)

odbyło się
11
11.2021
Czwartek
Tczew - Narodowe Święto Niepodległości
Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki zaprasza do udziału w uroczystościach patriotycznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Uroczystości rozpocznie msza św. w intencji Ojczyzny - o godz. 12.30, w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. Po mszy (ok. godz. 13.30), wraz z Harcerską Orkiestrą Dętą przejdziemy na pl. Piłsudskiego, gdzie przedstawiciele samorządów miasta i powiatu złożą kwiaty pod obeliskiem poświęconym marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

Następnie udamy się na cmentarz "stary", aby złożyć kwiaty i zapalić znicze przy pomniku Pamięci Poległych za Niepodległość. Uczestnikom przemarszu rozdamy flagi narodowe i kotyliony.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -4

  Eh..._gość

  08.11.2021, 21:35

  chętnie, ale nie...

  Wraz z małżonką chętnie wzięlibyśmy nasze wnuki i uczestniczyli w obchodach istotnej dla historii kraju daty! Nie mniej jednak w przaśne-buraczano-religijnej formule raczej nie znajdujemy dla siebie miejsca i nie mamy zamiaru legitymizować socjalistyczno- narodowej chucpy z gnojkami poubieranymi w barwy MW i innych brunatnych śmiesznostek! Dzieci staramy się wychowywać w sposób właściwie kształtujący kręgosłup moralny młodych ludzi!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx8 
 • +2

  jurek123_gość_gość

  10.11.2021, 08:37

  święto

  I co i nic więcej , to mają byś obchody święta , popatrzcie na programy innych miast ......................

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.