Mikołajkowa Fabryka Przypinek na Zatorzu

Świetlica na Zatorzu (fot. Tcz.pl)

odbyło się
26
11.2021
Piątek
Tczew - Mikołajkowa Fabryka Przypinek na Zatorzu
Mikołajkowa Fabryka Przypinek - to kolejne kreatywne warsztaty przygotowane przez Centrum Kultury i Sztuki w ramach projektu Kultura w sąsiedztwie.

Podczas tego spotkania będziemy zaprojektować i stworzyć swoje oryginalne, autorskie przypinki! Wystarczy puścić wodze fantazji i przygotować projekty, z których wspólnie stworzymy wyjątkowe gadżety. Będzie można tez skorzystać z gotowych mikołajkowych wzorów.

Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godz. 17.00 w Klubie Rodzinnym Zatorze (ul. Elżbiety 19B).

Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -3

  Zuzanna_gość_gość

  26.11.2021, 01:08

  Pożyczka

  Witam, Potrzebujesz środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz pomocy finansowej z powodów osobistych? Radzę skontaktować się z "NOVELTY FINANCE INC", aby pomóc Ci w uzyskaniu wymaganych środków. Są elastyczne: oferują różne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które można dostosować do własnych potrzeb finansowych i okoliczności przy dotowanym oprocentowaniu w wysokości 3%. Jeśli potrzebujesz pożyczki w ciągu 24 godzin, skontaktuj się z "NOVELTY FINANCE INC" za pośrednictwem tego adresu e-mail: (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Daviną Claire przez WhatsApp/Telegram pod numerem: (+447915601531), aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.

  Odpowiedz
  IP: 138.199.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA