Rock of Poland na Bulwarze z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

To będzie jedna z największych imprez tego roku. Prezydent miasta Tczewa Mirosław Pobłocki zaprasza na koncert z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości oraz święta edukacji narodowej. Symphonica, Rock of Poland, polski rock lat 80-tych w orkiestrowych aranżacjach.

Artur Gadowski (IRA), Sylwia Lorens, Martyna Pawłowska, Damian Ukeje, Jarek Wist, Orkiestra filharmonii Futura i inni...

Bulwar nad Wisłą, 07 X 2018 (niedziela), godz. 18. Wstęp wolny.


Projekt oficjalnie realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości zaakceptowany przez Pełnomocnika Rządu do spraw Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Decyzją Pełnomocnika Rządu do spraw Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej Ministra Jarosława Sellina, projekt uzyskał zgodę na korzystanie z identyfikacji wizualnej Programu Wieloletniego "Niepodległa" - szczegóły


Atrakcje dla dzieci: na Bulwarze pojawi się Złomek z CARS oraz ciężarówki patriotyczne.

Wystąpią, m.in.

Artur Gadowski - polski muzyk rockowy, wokalista zespołu IRA.

Sylwia Lorens - producentka, solistka operowa. Odpowiada za produkcję m.in. takich widowisk jak: Symphonica, Opera e la Vita, Szeherezada.

Martyna Pawłowska - młoda i utalentowana wokalistka biorąca udział w 8 edycji The Voice of Poland.

Damian Ukeje - polski piosenkarz, wygrał pierwszą polską edycję "The Voice of Poland" w 2011 roku. Wokalista walczył w drużynie Nergala.

Kocham wolność - Cover. Matheo & Damian Ukeje. Legendy Polskie


Jarek Wist - najlepszy polski wokalista swingowy: świetny głos, urok osobisty, osobowość sceniczna. Koncerty: Kukla, Herdzin, Anna Maria Jopek, Fryderyki, Sopot Top Trendy i inne.


Jarek Wist - Notte


Orkiestra filharmonii Futura - pierwsza w Polsce niezależna filharmonia, która łączy nowoczesne rozwiązania sceniczne, tworzone przy użyciu najnowszych technologii z ogromnym urozmaiceniem programowym w repertuarze. Każda propozycja to koncert na miarę spektaklu - wyjątkowi artyści - wokaliści (również dyrektor projektowa Sylwia Lorens), instrumentaliści tworzący Orkiestrę FF, dyrygent Mikołaj Blajda - i występują na scenie z nowymi aranżacjami utworów i przebojów znanych i lubianych od lat przez szeroką publiczność. Co więcej - wśród wszystkich propozycji scenicznych znajdują się projekty adresowane zarówno do starszej jak i młodszej publiczności. Wszyscy wierzymy, że każdy odbiorca jest wymagający - Filharmonia Futura wychodzi na przeciw ich upodobaniom.

IRA - Nadzieja


Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/327347231162946/
Oficjalnie: https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/rock-of-poland-a-gadowski-ira-d-ukeje-filharmonia-futura/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (14)
dodaj komentarz

 • +7

  Beata_gość

  23.09.2018, 12:58

  :)

  Supeeeeer!!! Uwielbiam Artura Gadowskiego i zespół IRA :) i oczywiście na koncert wybiorę się z miłą chęcią :) Orientuje się jednak ktoś, czy Artur Gadowski pojawi się tam w towarzystwie swojego zespołu, czy jest to jedynie gościnny udział w tym wydarzeniu.

  Odpowiedz
  IP: 46.76.xx7.xx6 
 • +24

  Emerytka_gość

  25.09.2018, 17:11

  PREZYDENCIE zaplusowałeś

  Super inicjatywa. Z zespołem czy bez-koncert będzie godzien. P.Pobłocki- będę na ciebie głosować bo łatwo się krytykuje tym co nic nie robią. Wy odwalałącze dobrą robotę. Gdańska na ukończeniu, hala na Rokitkach w budowie, budżet przyjęty i piękny koncert na podsumowanie kadencji. Dziękuję

  Cytuj
  IP: 94.254.xx4.xx9 
  -10

  Jan Dziąsło_gość_gość

  25.09.2018, 20:59

  Żałosna emerytko! Do okulisty bo nie wid

  Rządy rumcajsa to festyny i place zabaw. Gdańska się wlokła, z wysypiska śmierdzi, meteor każdy wie, no i rozprawa :D Miasto uj...ne plakatami z jego twarzą, strach lodówkę otworzyć bo wyskoczy Mirek.Takiego chcecie prezydenta?! Bo ja nie, czas na zmiany!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx5.xx9 
  +6

  a teraz patrz_gość

  26.09.2018, 06:52

  Tak, takiego prezydenta chcemy

  Prezydent miasta Tczewa Mirosław Pobłocki został laureatem plebiscytu "Magazynu Pomorskiego" - Orzeł Samorządu w kategorii Najlepszy Prezydent Pomorza. Nagroda przyznawana jest co 4 lata - na zakończenie kadencji samorządów.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx8.xx0 
  -4

  kik_gość

  26.09.2018, 09:45

  ha ha ha :D Aktywacja klakierstwa

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • +14

  mama_gość

  25.09.2018, 15:31

  To będzie się działo.

  Filharmonica-rewelacja. Zabiorę dzieci i znajomych. Mąż może tez da się namówić. Rewelacja inicjatywa. Brava

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx1 
 • +9

  Emerytka_gość_gość

  25.09.2018, 22:07

  Do Jana

  "Rządy rumcajsa to festyny i place zabaw. Gdańska się wlokła, z wysypiska śmierdzi, meteor każdy wie, no i rozprawa :D"

  Nie dorastasz mu młokosie do pięt. A rozprawa to rozdmuchana sprawa przez Urbana Z i Tomasza brata. Zbigniew opisując wynagrodzenie prezesów spółek miejskich , zapomniał sam napisać w ulotkach o swoich dochodach w Radzie Nadzorczej Szpitala. Ot, zawiść, matactwo i małostkowość Twoja i Twych koleżków. Rękę strach podać.

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx2.xx0 
 • -6

  kik_gość

  26.09.2018, 09:47

  Szanowna Pani, nie zna Pani swego adwersarza to skąd może Pani wiedzieć gdzie i komu ta osoba dorasta. Ocenianie ludzi, gdy się ich nie zna to bardzo brzydka cecha charakteru. Serdecznie pozdrawiam

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • -15

  Tylko PIS_gość

  25.09.2018, 22:37

  To ostatnie podrygi i rzucane pieniądze na byle co by dalej siedzieć na stołku. prezydent był w Po i ma poglądy Po , więc jeśli chcecie rządów Po wybierajcie , jak chcecie zmiany na lepsze wybierzcie innego.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx1 
 • +8

  E_gość

  26.09.2018, 06:56

  Chcemy Mirosława

  A nasz wybór to nasza prywatna sprawa.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx8.xx0 
  +10

  Wyborca._gość_gość

  26.09.2018, 07:06

  Nie upolityczniaj

  Piękny koncert , a Pan wszystko upolitycznia. W tych wyborach głosuję na ludzi , których znam i którzy dają gwarancję dobrej pracy na rzecz miasta. A na marginesie prezydent nie jest z PO tylko regionalnej listy PnP czyli Porozumienie na Plus.

  Cytuj
  IP: 37.248.xx2.xx0 
  +4

  jesienne wybora_gość

  26.09.2018, 08:13

  Nigdy nie oddam mego glosu na takich ludzi, jak ; Pawlowicz, Szydlo, Terlecki, Szyszko, Ziobro, Kaczynski, Macierewicz na patronke zakonnika Rydzyka ktora oplaca jego kary pieniezne Sobolewska, Brudzinki itd. jak to Jojo powiedzal a Szydlo potwierdzila "Sejm jest nasz, nam to sie to nalezy" a na dodatek, slowa Kaczynskiego, jak nie rozumiesz to "Spieprzaj dziadu" oto cala demokracja partii "Pycha i Szmal" doslownie PiS=PZPR i ot z Polski zrobili katolicki San Escobar a propos niech Urban i jego braciszek, takze zapomno o wyborach, miasto Tczew wpadloby w dlugi kasa szlaby tylko dla sady

  Cytuj
  IP: 37.201.xx5.xx8 
  +10

  S_gość

  26.09.2018, 10:17

  Organizator, z upoważnienia

  Nasza impreza nie ma nic wspólnego z żadnym ugrupowaniem politycznym. To proste... aby uzyskać możliwość patronatu i korzystania z loga "100-lecie odzyskania niepodległości" trzeba zwrócić się o pozwolenie i akceptację wszelkich materiałów promocyjnych itp. Ich zatwierdzeniem i wydaniem zezwolenia zajmuje się Pan Sellin - i tylko tyle. Proszę nie robić z tego polityki i nie siać nienawiści!

  Cytuj
  IP: 185.220.xx1.xx2 
 • -7

  Bartek z kotu_gość

  26.09.2018, 07:52

  "Piękny koncert , a Pan wszystko upolitycznia. W tych wyborach głosuję na ludzi , których znam i którzy dają gwarancję dobrej pracy na rzecz miasta. A na marginesie prezydent nie jest z PO tylko regionalnej listy PnP czyli Porozumienie na Plus."

  był tylko jak się grunt pali , trzeba być jak chorągiewka 1 majowa...a co wolności , przecież nie ma , zagrożona konstytucja , demokracja, sądy , dobrze ,że jest ten KOD , on nas obroni i wyżywi i da prace i........

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.