Koncert MAD in Poland

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
14
03.2020
Sobota
Tczew - Koncert MAD in Poland
MAD in Poland jest jak portal łączący Pomorze z Liverpoolem, jest jak koktajl brzmień północy Polski z zachodem Wielkiej Brytanii. Obydwa miejsca posiadają bardzo ciekawą, muzyczną historię. Zespół MAD in Poland ma szansę być ich wspólnym rozdziałem.

MAD in Poland - koncert
14 marca 2020 godz. 19.00
Klub Muzyczny CKiS
Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu

Wokalista grupy, Craig Coppock to rodowity Brytyjczyk, a pozostała część zespołu, czyli Błażej Kucman (gitarzysta), Piotr Orłowski (basista) oraz Tomasz Boćkowski (perkusista) to pomorscy muzycy, grający aktywnie od wielu lat. Wypadkowa czterech - często bardzo rozbieżnych - wizji ukierunkowała styl muzyczny zespołu. Nie uświadczycie tu zmian metrum, czy ciągnących się solówek gitarowych, jest za to prosto i melodyjnie, a przy okazji niezwykle autentycznie.
Zespół gościł na antenie m.in. Trójki, Radia Gdańsk i wielu rozgłośni lokalnych oraz także poza granicami kraju, m.in. w radiach Hiszpańskich i w Ameryce Łacińskiej, występował także m.in. w "Halo Polonia" w TV Polonia oraz "Dzien Dobry TVN", występował na AmberFest oraz dał kilka bardzo dobrze przyjętych koncertów za zachodnią granicą Polski. Poza tym, MAD IN POLAND rozgrzewał publikę przed występami takich zespołów jak Lemon, Enej, Luxtorpeda, TSA czy Golden Life, z którym stale współpracuje.

Drukuj
Prześlij dalej