Wiosenny Dobry Targ w Oklaskach

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
11
06.2023
Niedziela
Wiosenny Dobry Targ w Oklaskach
Już nie możemy się doczekać! W niedzielę 11 czerwca kolejna edycja niesamowitego wydarzenia, które pozwoli nam cieszyć się smakiem, kreatywnością i przyjemnością. Wiosna to czas na Dobry Targ - miejsce, gdzie spotkają się pasjonaci zdrowego jedzenia, miłośnicy regionu i miłego spędzania czasu!

W czerwcową niedzielę, od godziny 12:00 do 18:00, w magicznym miejscu Oklaski Stanisławie oraz znanej już Wam Stodole - Sielanka Stanisławie, nasi kochani wystawcy rozstawią swoje stoiska pełne niezwykłych dóbr. Wspólnie z Gminą Tczew, Lokalną Grupą Działania Wstęga Kociewia, Flexem, Delikatna.bio, Radiem Tczew i Portalem Tcz.pl, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla podniebienia, ponieważ strefa gastronomiczna i rozrywkowa będzie prowadzona przez Warsztatową Cafe i Link Bistro. Oznacza to, że możecie spodziewać się doskonałych płynów i przepysznych włoskich potraw.

Ale to jeszcze nie wszystko! Podczas Dobrego Targu czeka na Was wiele fascynujących wydarzeń. O godzinie 12:00 rozpocznie się otwarcie rodzinnej strefy Rummikub z Firmą Flex, gdzie wszyscy miłośnicy gier będą mogli spędzić czas w rodzinnej atmosferze.


Nie możemy zapomnieć o prawdziwych kulinarnych emocjach! O godzinie 13:00 odbędzie się niezwykła kulinarna bitwa między kuchniami kociewską i śląską, z udziałem Powiatu Tczewskiego i Powiatu Wodzisławskiego. Przygotujcie się na prawdziwe mistrzostwo smaku!

A dla najmłodszych uczestników wydarzenia mamy coś wyjątkowego. O godzinie 14:00 BoboTrampek poprowadzi dla nich fascynujące warsztaty, gdzie będą mogli przeżywać przygody na świeżym powietrzu. Natomiast o 16:00 wspólnie z Uważni Mindfulness jogować na trawie.  Dla dużych i małych, przyjaciół i znajomych, rodzin i partnerów, po prostu dla wszystkich Was o godzinie 15:00 mamy grę plenerową Mölkky, którą poprowadzą pasjonaci z Zagryfki Tczew. 

To wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas Dobrego Targu 11 czerwca! Przybywajcie licznie, aby cieszyć się pysznym jedzeniem, wspaniałymi atrakcjami i niesamowitą atmosferą. To wydarzenie, którego nie możecie przegapić! Do zobaczenia!

Więcej informacji o naszych wystawcach i atrakcjach znajdziecie na facebooku Dobrego Targu i Instagramie lub w wydarzeniu Wiosenny Dobry Targ w Oklaskach .

Spotkajmy się 11.06. (niedziela) w Oklaskach Stanisławie. Dobry Targ będzie odbywał się od 12:00 do 18:00. Wstęp wolny.


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA