WIOSENNY DOBRY TARG! Spotkajmy się w Oklaskach Stanisławie 5 czerwca!  

Dobry Targ (fot. mat. organizatora)

odbyło się
05
06.2022
Niedziela
Tczew - WIOSENNY DOBRY TARG! Spotkajmy się w Oklaskach Stanisławie 5 czerwca!  
Po zimowej przerwie nadszedł czas na kolejne spotkanie. Ponownie zobaczymy się w przestrzeni Oklasków Stanisławie, gdzie powstanie szereg kolejnych miłych wspomnień i znajomości.

"Dobry Targ powstał z miłości do wartości. Znajdujemy je w oferowanych produktach od lokalnych dostawców i rzemieślników, w tworzonych relacjach w czasie wydarzenia i w dążeniach proekologicznych. To nasz mały lokalny krok w kierunku lepszego świata." - mówią organizatorki wydarzenia Kasia Franusiak i Agnieszka Ciecholińska.


CO CIEKAWEGO?

W scenariuszu Dobrego Targu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych - o godzinie 13:30 rozpoczną się warsztaty poprowadzone przez Asię z BoboTrampek, w czasie których mali przyrodnicy będą mogli poznać magię nieoczywistej roślinności w trakcie zajęć: "SZAST-CHWAST". Oprócz tego, o godzinie 15:00 organizatorzy zapraszają na koncert wspaniałych i utalentowanych kobiet z Akademii Głosów Tradycji. Zaśpiewają one tradycyjne pieśni z różnych stron Polski. Poprzez poszukiwanie pieśni i ich wykonanie, docierają do własnych korzeni. Nie zabraknie także akcentów z Ukrainy i Kociewia!


KTO POWINIEN NAS ODWIEDZIĆ?

"Wydarzenie jest otwarte, bezpłatne, my jesteśmy bardzo gościnni, więc zapraszamy wszystkich!" - zachęca Agnieszka Ciecholińska.


Świadomi konsumenci będą mogli zrobić dobre, różnorodne zakupy (w ofercie: sery krowie, kozie, dobre wędliny, chleby, warzywa, owoce, miody, soki, zakwasy itp.). Dla szukających odpoczynku i dla rodzin z dziećmi to okazja by przyjemnie spędzić czas. Oklaski Stanisławie są synonimem piknikowania na trawie w pięknych okolicznościach przyrody (atrakcją targu będą warsztaty dla dzieci i muzyka na żywo). Rowerzyści mogą dojechać piękną ścieżką rowerową i z tego co wiemy, organizatorzy przygotowują dla tych niespodzianki!

Przypominamy jak było rok temu! - OBEJRZYJ FILM

WAŻNE INFORMACJE

Wiosenny Dobry Targ w Oklaski Stanisławie | 05.06.2022 (niedziela) | 12:00 - 18:00

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Dobrego Targu i naszego wydarzenia. W razie potrzeby można także do nas zadzwonić: 785 886 491.

"Przygotowujemy dla gości miejsca parkingowe. Serdecznie również zachęcamy do przyjazdu rowerem bądź skorzystanie z darmowych autobusów przygotowywanych przez firmę Rombus. Odjazdy zapewniamy z Dworca Autobusowego (12:00), parkingu przy Carrefourze (13:00) i parkingu przy Kauflandzie (14:00). Obowiązują zapisy przez naszego Messengera!" - przekazuje Kasia Franusiak.


Oklaski Stanisławie położone są 5 minut samochodem od Tczewa. Znajdują się także blisko zjazdu z autostrady A1.

WAŻNE WSPARCIE LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

"Wydarzenie powstaje dzięki zaangażowaniu i wielkiemu wsparciu przyjaciół Dobrego Targu"- mówią organizatorki. "Wielki podziękowania i ukłony dla Gminy Tczew, Lokalnej Grupy Działania "Wstęga Kociewia" oraz Oklaski Stanisławie. Wspiera nas także cudna i pyszna Zakwasownia. O dobre trunki zadba Wolny Browar Tczewski. Pieczę nad naszym zdrowiem trzymać będzie Przychodnia Rogowscy, a patronat medialny nad wydarzeniem sprawują fantastyczni: Radio Tczew i portal Tcz.pl. Do zobaczenia w Oklaskach Stanisławie już 5.06.2022!"

Drukuj
Prześlij dalej