Cztery strony spojrzenia - monodram

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
11
03.2021
Czwartek
Tczew - Cztery strony spojrzenia - monodram
Już 11 marca 2021r. o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenie z udziałem publiczności!

Cztery strony spojrzenia - monodram
11 marca 2021 godz. 19.00
Klub Muzyczny CKiS
Wstęp wolny


Na scenie w Klubie Muzycznym zaprezentujemy spektakl "Cztery strony spojrzenia" - w wykonaniu Malwiny Tkaczyk, instruktorki warsztatów teatralnych działających przy Centrum Kultury i Sztuki.
Wstęp wolny!

Czy można kochać czterech mężczyzn? Czy w tych relacjach można być sobą? Czy w ogóle w jakieś z tych relacji można poczuć się dobrze?
"Cztery strony spojrzenia" to historia kobiety uwikłanej w różne relacje z mężczyznami. To obsesyjna próba odnalezienia  miłości, zaspokojenia potrzeby bycia kochaną a wreszcie poszukiwanie samej siebie. Ta nieustanna gra z mężczyznami, którą prowadzi bohaterka jest przejawem ogromnej  wręcz fanatycznej potrzeby miłości.
Wszystkie kwestie, które wypowiadam na scenie są  zaczerpnięte z poezji kobiecej. Połączone są w taki sposób, by całość stanowiła spójną strukturę. Dla aktora to bardzo ciekawe wyzwanie sceniczne a jednocześnie ukazanie ogromnej siły słowa na scenie. - mówi Malwina Tkaczyk.

Scenariusz: Malwina Tkaczyk na podstawie fragmentów poezji kobiecej
Reżyseria: Marta Jaszewska
Obsada: Malwina Tkaczyk

Czas trwania przedstawienia: 30 minut
A po spektaklu zapraszamy na "Kulisy powstawania spektaklu". Czyli aktorka opowie widzom, o tym jak powstawał spektakl, zdradzi ciekawe tajemnice, odpowie na nurtujące pytania.

Malwina Tkaczyk
Na co dzień instruktorka teatralna, pedagog teatru, a po godzinach aktorka grająca na scenach niezależnych, realizująca aktorskie projekty off-owe. Scena i emocje to jej żywioł, to coś, bez czego nie mogłaby być sobą.

Drukuj
Prześlij dalej