Alicja Majewska "Piosenki Korcza i Andrusa" - koncert

(fot. mat. prasowe)

odbędzie się
10
12.2023
Niedziela
Alicja Majewska "Piosenki Korcza i Andrusa" - koncert
Trzy lata od wydania płyty "Żyć się chce" ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus.

Alicja Majewska " Piosenki Korcza i Andrusa" - koncert
10 grudnia 2023 godz.18.00
sala widowiskowa CKIS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
BILETY: 129zł - 169 zł dostępne w Kasie CKiS oraz online na stronach artbilet.pl, ebilet.pl, ckis.interticket.pl


"Piosenki Korcza i Andrusa" to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy - jak mówi o sobie cała trójka - koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa Alicja - "wszystko, co kiedyś było i jest", to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy.
Płyta z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to zawsze duże wydarzenie. W przypadku "Piosenek Korcza i Andrusa" kaliber jest tym większy, że kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzy wyjątkowa książka Artura Andrusa (wyd. Wielka Litera), w której autor barwnie, z humorem i właściwą sobie lekkością podsumował kilka dekad działalności artystycznej Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.


ORGANIZATOR: YEA Sp. z o.o

Alicja Majewska - Koneserzy kolejnego dnia
https://www.youtube.com/watch?v=Mb5BkCq9iZA

Drukuj
Prześlij dalej