VII Tczewskie Targi Pracy

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
13
04.2023
Czwartek
VII Tczewskie Targi Pracy
13 kwietnia 2023 roku Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie organizuje VII Tczewskie Targi Pracy! W tym roku targi odbędą się na Hali Sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie (w ramach, której funkcjonuje Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie). W targach będzie można uczestniczyć w godzinach od 10:00 do 12:00.

Miejsce targów to nie jedyna nowość względem poprzednich edycji. Zmienia się również organizacja wystawców. W tym roku po raz pierwszy podzielimy wystawców na pięć stref tematycznych:

1. strefa pracy - obejmie pracodawców oraz agencje zatrudnienia, które będą proponować wolne miejsca pracy. Będą z niej mogły skorzystać osoby poszukujące zatrudnienia oraz uczniowie kończący wkrótce naukę w szkołach zawodowych i średnich.

2. strefa mundurowa - to strefa, w której wolne etaty będą proponowały służby mundurowe. Zapraszamy do niej osoby zainteresowane pracą zawodową w jednostkach mundurowych.


3. strefa rozwoju - do tej strefy zaprosiliśmy sąsiadujące z nami powiatowe urzędy pracy, które będą prezentować dostępne oferty pracy. Oprócz ofert lokalnych będą również te zagraniczne - dzięki specjalistom z sieci EURES. Do dyspozycji będą też nasi doradcy zawodowi. Ponadto przewidujemy innych uczestników, którzy zaprezentują swój wachlarz pomocy.

4. strefa biznesu - to ukłon w stronę osób, które rozważają założenie własnej firmy. Ze strefy mogą skorzystać również osoby, które już prowadzą firmę! Do Waszej dyspozycji będą urzędy, fundacje / stowarzyszenia wspierające biznes, firmy świadczące usługi marketingowe i księgowe. Warto skorzystać!

5. strefa zdrowia - skorzystasz w niej z bezpłatnych porad dietetyka, fizjoterapeuty oraz przedstawicieli służby zdrowia. Odwiedzający będą mogli skonsultować się z dostępnymi specjalistami.

Do udziału w targach zapraszamy zatem osoby poszukujące zatrudnienia, osoby zamierzające założyć własną firmę, młodzież kończącą szkołę zasadniczą zawodową lub średnią, przedsiębiorców poszukujących pracowników.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://tczew.praca.gov.pl/-/20366480-vii-tczewskie-targi-pracy

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  Gwajer_gość

  12.04.2023, 17:08

  Podsumowując: Pomiędzy 10.00 a 12.00 osoby, które zdecydują się pracować za najniższą krajową lub jeszcze lepiej na stażu, będą miały okazję porozmawiać na ten temat. Osoby doświadczone, ceniące swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie- WON, ponieważ w tym czasie pracują. Osoby, które niedługo skończą szkołę- WON, bo są w tym czasie w pracy. Przedsiębiorcy raczej też nie, bo większość z nich pracuje w tym czasie, z wyjątkiem tych, którzy zajmują się "profesjonalnym doradztwem zawodowym" lub innymi niepotrzebnymi rzeczami, przy pomocy których można przygarnąć jakąś dotację. Dla kogo to? Dla bezrobotnych, którym na pracy nie zależy, ale mają dużo czasu by przyjść i spić jakąś kawkę południową. A po skończonej imprezce sprawozdanko i szansa na kolejne finansowanko przyszłych podobnych imprez społecznych.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx0 
 • Gośc_Flex_gość

  13.04.2023, 09:00

  Nic dodać, nic ująć :D

  Cytuj
  IP: 158.116.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.