Punkowy wieczór w CKiS - Chałturka, Blind Box, Garaż 37

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
04
02.2023
Sobota
Punkowy wieczór w CKiS - Chałturka, Blind Box, Garaż 37
Gratka dla fanów punk rocka! Zapraszamy na kolejną odsłonę Punkowego Wieczoru, w którym usłyszymy zespoły: Blind Box, Garaż 37 i Chałturkę.


Punkowy wieczór w CKiS - Chałturka, Blind Box, Garaż 37
4 lutego 2023 godz. 20:00
Klub Muzyczny CKiS
Bilety: 20 zł


BLIND BOX
Na brzmienie Blind Box wpływają różnorodne inspiracje muzyczne członków zespołu. ????Fani takich gatunków muzycznych jak Pop-Punk, Rock, Grunge, czy Metal na pewno znajdą coś dla siebie w tej osobliwej mieszance twórczości zespołu. ???? Koncerty są zawsze pełne energii i dobrej zabawy przy mocnych dźwiękach gitar okraszonych melodyjnym wokalem ????????
Zespół ma na koncie EP-ke "Breakthrough" wydaną w 2018 roku, a obecnie nagrywa materiał na płytę. Piosenki z tej płyty będzie można usłyszeć na koncercie?
FB: https://www.facebook.com/blindboxofficial/
IG: https://www.instagram.com/blind.box/     
YT: https://www.youtube.com/c/blindboxofficial

GARAŻ 37
Garaż 37 to grudziądzki zespół, którego członkowie to muzycy, którzy w przeszłości tworzyli takie grudziądzkie kapele, jak Cela nr 3, Biała Gorączka czy mniej znane Implozja i The facto. Zainspirowani muzyką punk grają od marca 2018 roku - wtedy dołącza wokalista Rojek. Dawniej w zespole grali także:
-na gitarze solowej Kołek,
-za bębnami Ania.
Zadebiutowali na pożegnalnym koncercie Gregasa z Rejestracji w Toruniu (styczeń 2019), później można ich było usłyszeć na dwudniowym gigu Łuppunka w Chełmży (lipiec 2019). Wydali EP'kę pn. "Wybór należy do Ciebie", która ukazała się nakładem wydawnictwa AntyRecords pod koniec 2020 roku.
Skąd nazwa zespołu? Garaż to nie tylko miejsce gdzie odbywają się ich próby, ale także symbol pewnej swobody i niezależności, którą cenią sobie ponad wszystko. Garaże przy ul. Konarskiego to alternatywna przestrzeń w Grudziądzu, gdzie grała nie jedna kapela i wypito niejedno piwko.
Skład:
Jarosław Bielski - gitara
Maciej Czerwiński - bas
Jakub Linda - perkusja
Piotr Rojkowski - wokal

Chałturka
Marzec 2011 - to początek. A na początku było Nas sześcioro - Kruk (Furia Gniew, ex Planctus Gravatus) - śpiew, Tad (ex Mickey Mauser, Fundusz Bezrobocia, The Koniec) - śpiew, Łysy (ex Fundusz Bezrobocia, The Koniec) - bas, Warren (ex Fundusz Bezrobocia, The Koniec) - git, Lutz (ex Diphergan) - bębny, Biały (ex Zbuk, Planctus Gravatus) - git. Potem z przyczyn bardzo różnych, aczkolwiek merytorycznych, Warrena na gitarze zastąpił basista dopiero co rozwiązanej Asomii - Darek (było to w lipcu 2013). W 2016 roku na 5-lecie istnienia zespołu-Kruk opuszcza zespół, koncentrując się tylko i wyłącznie na wokalizie w Furii Gniew. W marcu 2017 Biały żegna się z zespołem i pozostaje Nas czworo w konfiguracji: Lutz - bębny, Łysy -bas, Darek - git i Tad - śpiew.
W dorobku mamy płyty "Chałturka", "Kurde szent", "W gorącym słońcu wujka Jarka" oraz "Czarne Chmury". Działamy w ramach Centrum Muzycznie Aktywnych Gniew.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA