Przeczytałeś - podaj dalej. Wymienialnia książek

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
07
12.2019
Sobota
Tczew - Przeczytałeś - podaj dalej. Wymienialnia książek
Uwaga! Uwaga! Ważny komunikat dla wszystkich kolekcjonerów, zapalonych poszukiwaczy nowości wydawniczych oraz wielbicieli tak zwanych książek z duszą. Już niebawem rusza kolejna, dziewiąta edycja, cieszącej się ogromną popularnością Wymienialni Książek.

Widzimy się w sobotę, 7 grudnia 2019 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00, w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, przy ulicy J. Dąbrowskiego 6.
To jednak nie wszystko! Oprócz soboty, 7 grudnia br., osoby zainteresowane wymianą książek zapraszamy również w terminach: 10 grudnia (wtorek) oraz 12 grudnia (czwartek) w godzinach od 16:00 do 18:00.

A oto kilka wytycznych dotyczących bibliotecznego przedsięwzięcia:

1) Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dostarczenie do biblioteki własnych książek przeznaczonych na wymianę i zarejestrowanie się u dyżurującego bibliotekarza.
2) Wymianie podlegają wyłącznie pozycje niezniszczone, będące w dobrym stanie, nie zniechęcające swym wyglądem innych wymieniających.
3) Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle pozycji, ile sam przyniósł, wymiana książek odbywa się na zasadzie tytuł za tytuł (1:1)

Chciałbyś odświeżyć prywatne zbiory książkowe, uzupełnić niekompletne serie wydawnicze bądź zwyczajnie wzbogacić o "nowe" publikacje domową biblioteczkę?
Marzysz o tym, by wśród setek mniej bądź bardziej znanych tytułów odnaleźć pozycje, które idealnie wpiszą się w twój czytelniczy gust?
Kochasz książki i lubisz się nimi dzielić?
Nietrafiony prezent, pochopny zakup, publikacja nieadekwatna do wieku? Jesteś "szczęśliwym" posiadaczem tego rodzaju pozycji?
Lubisz szukać, przeglądać, wertować, przedzierać się przez setki książek w poszukiwaniu nowych, interesujących lektur?
Jeżeli na większość z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że biblioteczna Wymienialnia Książek jest wprost stworzona dla Ciebie!

Literatura science fiction, albumy, repetytoria, podręczniki szkolne, słowniki, powieści kryminalne
i obyczajowe, popularne serie fantasy, poradniki, horrory, sagi skandynawskie, opracowania regionalne... Książki polskie i zagraniczne... Publikacje nowe i te nieco starsze... Coś dla małych, średnich i dużych... Bestsellery oraz ceniona przez czytelników klasyka literatury... Wszystko to
i jeszcze więcej czekać będzie na uczestników grudniowej wymienialni w budynku tczewskiej książnicy. Kilka tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych tytułów a wśród nich właśnie TY! Brzmi kusząco?
Zapraszamy.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Szczegóły akcji czytelniczej znajdują się w Regulaminie Wymienialni Książek.


Tekst: MBP Tczew


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA