Twórcze spotkania w CKiS

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
22
07.2020
Środa
Tczew - Twórcze spotkania w CKiS
"Po około trzech miesiącach zawieszenia działalności placówki, w końcu możemy Was zaprosić do Centrum Kultury i Sztuki! Na dobry początek uchylamy bramy parku za CKIS - i ruszamy z pierwszym projektem "na żywo" - TWÓRCZYMI SPOTKANIAMI W CKIS, czyli warsztatami plastycznymi, muzycznymi, kreatywnymi, ruchowymi. " - tłumaczą przedstawiciele CKiS. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w kameralnym parku - za CKIS!


W lipcu TWÓRCZE SPOTKANIA placówka planuje w każda środę, START O GODZ. 10.00.

Poniżej tematyka poszczególnych spotkań:

1 lipca -"Muzykujemy w parku". Nie od dziś wiadomo jak wielki wpływ na rozwój dziecka ma muzyka: nie tylko koi nadpobudliwość, ale również kształci jego przyszły gust muzyczny, uwrażliwia i jest źródłem świetnej zabawy- pobawmy się zatem w muzykowanie!
Najpierw własnoręcznie stworzymy instrumenty, na których potem zagramy i stworzymy orkiestrę parkową. Towarzyszyć nam będzie zaprzyjaźniony muzyk i gra na bębnach.

8 lipca - "Zakładeczki do książeczki". Podczas tego spotkania każdy będzie mógł własnoręcznie stworzyć oryginalną zakładkę do książki. Zakładki w rożnych kształtach, ozdobione wzorami geometrycznymi, eksplodujące kwiecistymi barwami, czy może w słodkie jednorożce? Oj, będzie się działo!

15 lipca - "Ruch to zdrowie".Tym razem zapraszamy do zmierzenia się z naszym kreatywnym torem przeszkód. Zalicz poszczególne konkurencje i zdobądź odznakę MISTRZA SPOTKANIA.

22 lipca - "ROLKOWY ZWIERZYNIEC". Jak wiadomo wszystkie dzieci kochają zwierzęta: słodkie kotki, pieski, motylki, czy dinozaury. Podczas tego spotkania będziemy tworzyć ulubione zwierzątka z rolek po papierze toaletowym. Powstałe kompozycje będą doskonałą ozdobą Waszego pokoju/ domu, zabawką lub po prostu prezentem dla kogoś bliskiego.

29 lipca - "ZWIERZĘTA NA BIS! . W ramach tego spotkania zapraszamy do zabawy z gliną i plasteliną /tworzyć będziemy formy przestrzenne i płaskie/.

Uwaga! Aby uczestniczyć w twórczych spotkaniach w CKIS należy wypełnić zgłoszenie - formularz zgłoszeniowy dostępny będzie przed data poszczególnych Spotkań na stronie www.ckis.tczew.pl . Ilość miejsc jest ograniczona!

Wstęp wolny!

Drukuj
Prześlij dalej