Spotkanie informacyjne przed Treningiem Uważności dla dzieci Metodą Eline Snel


odbyło się
27
09.2023
Środa
Spotkanie informacyjne przed Treningiem Uważności dla dzieci Metodą Eline Snel
uWAŻNI razem z Tutorsami zapraszają na spotkanie informacyjne przed Treningiem Uważności, który wystartuje w październiku!

DAJ SWOJEMU DZIECKU SUPERMOC I ZAPISZ NA TRENING UWAŻNOŚCI

DOWIEDZ SIĘ CZYM JEST TRENING UWAŻNOŚCI DLA DZIECI według Metody Eline Snel

Spotkanie informacyjne dla rodziców, opiekunów i nauczycieli odbędzie się 27 września 2023 roku w sali Tutorsów w Tczewie, ulica Jakuba Jasińskiego 13 o godzinie 17:30-18:30.


Jedyny trening uważności na świecie dla dzieci, który został stworzony na podstawie znanego treningu uważności dla dorosłych Jona Kabata-Zinna (MBSR - Mindfulness Based Stress Reduction). Badania naukowe potwierdziły jego skuteczność w poszerzaniu zakresu i poprawie jakości procesów uwagi, spadku nasilenia lęku, spadku nasilenia egocentryzmu, uprzedzeń i agresji, a wzroście empatii.

???? Trening według metody Eline Snel podczas tego cyklu przeznaczony jest dla dzieci od 8-12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie. ????

Treści są tak zaplanowane, by odpowiadać możliwościom poznawczym oraz potrzebom emocjonalnym uczestników. Podczas pracy treningowej z dziećmi stosuję opowiadania, wizualizacje i proste ćwiczenia (koncentracja na oddechu, skanowanie ciała, świadoma praca z ciałem, zauważanie emocji i myśli), co sprawia, że uczestnicy zdobywają dzięki własnemu doświadczeniu narzędzia, które mogą wykorzystać, by lepiej zrozumieć siebie i innych. Uczestnicy poznają ćwiczenia: "przycisk pauzy", "siedzenie jak żabka Fred" czy "test spaghetti", co pozwala radzić sobie z emocjami, stresem, nadmiarem bodźców, trudnościami z zaśnięciem. Przyjdź, dowiedz się czym jest uważność i doświadcz na własnej skórze ????


KORZYŚCI:
- koncentracja - zwiększenie zdolności koncentracji uwagi i polepszenie pamięci,
- spokój - zwiększenie zdolności radzenia sobie z lękiem, niepokojem, zmartwieniami,
- kreatywność - większa otwartość na nowe,
- sen - szybsze zasypianie i spokojniejszy sen,
- emocje - umiejętność rozpoznawania emocji i radzenie sobie z nimi,
- zdrowie - wzmocnienie układu odpornościowego,
- życzliwość - rozwój życzliwości dla siebie i innych,
- relacje - lepsze kontakty interpersonalne.

???? Zapisy na spotkanie informacyjne (bezpłatne):

https:zapisy.activenow.pltutorsi-wydarzenia

???? Zapisy na trening uważności:

https:zapisy.activenow.pltutorsi

Decyduje kolejność zgłoszeń oraz gotowość rodziny do wzięcia udziału w treningu, po konsultacji.

HARMONOGRAM:

- 27 września 2023 ŚRODA, godzina 17:30-18:30 - spotkanie informacyjne o uważności oraz o treningu dla dzieci metodą Eline Snel w sali Tutorsów, ulica Jakuba Jasińskiego 13 w Tczewie.

Szczegóły w wydarzeniua na Facebooku:

https:fb.mee3L2SBZqkQ

?? W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

668 824 628
uwazni@gmail.com

PROWADZĄCY:
Patryk Kaschel - jestem psychologiem, instruktorem oddychania Przewagi Tlenowej, trenerem uważności dla dzieci metodą Eline Snel oraz instruktorem jogi dla dzieci i młodzieży. Fascynuję się mocą oddechu, dźwiękami natury i instrumentów oraz świadomym ruchem w różnej formie. Prowadzę koncerty relaksacyjne. Poprzez działalność "Wdech i wydech" wspieram dorosłych i dzieci w ich świadomym życiu w tu i teraz oraz w odkrywaniu ich pełnego potencjału.

Proszę o przybycie kilka minut przed spotkaniem - zaczynamy punktualnie.

Do uWAŻNEGO zobaczenia,
Patryk ???????

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110, ul. Jakuba Jasińskiego 13" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej