VIII Tczewski Bal Świętych #ZarażajŚwiętością


odbyło się
31
10.2020
Sobota
Tczew - VIII Tczewski Bal Świętych #ZarażajŚwiętością
Obchodząc każdego roku uroczystość Wszystkich Świętych, pragniemy uczcić nieznaną nam w większości z imienia i nazwiska ogromną rzeszę ludzi cieszących się już szczęściem wiecznym, a także wpatrywać się i naśladować znanych świętych. Poprzez nich chcemy uwielbić samego Boga, który "jest źródłem wszelkiej świętości".

W tym trudnym czasie lęku i niepokoju, chcemy prosić świętych o ich wstawiennictwo.VIII edycja Tczewskiego Balu Świętych odbędzie się w sobotę, 31 października. W związku z wymogami sanitarnymi tego edycja odbędzie się w formie uwielbienia w trzech największych tczewskich parafiach. W kościele farnym i w kościele św. Józefa o 19:30 oraz w kościele NMP Matki Kościoła o 20:00 odbędzie się adoracja i czuwanie przy relikwiach połączone z uwielbieniem. Będzie także okazja do spowiedzi św. Na zakończenie odbędzie się akt zawierzenia Jezusowi poprzez wstawiennictwo św. Jadwigi- patronki Tczewa oraz wszystkich świętych.

Przypominamy, że w kościele będzie mogła być 1 osoba na 7 m2. Prosimy o założenie maseczek/przyłbicy/chusty i dezynfekcję dłoni.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +5

  Mirek_gość

  31.10.2020, 07:19

  Bardzo popieram. W ten sposób powinno się też kościołów bronić, a nie bronią i agresją. Tylko modlitwa i nastawienie drugiego policzka...

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA