Twórcze spotkania w CKIS

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
10
07.2024
Środa
Twórcze spotkania w CKIS
Twórcze spotkania to kameralne warsztaty dla dzieci, w pięknym parku - skrytym za Centrum Kultury i Sztuki. Spotkajmy się, aby tworzyć i bawić się! Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, taneczne, przyrodnicze. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną lub zabawy ruchowe. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki! A wszystko to w naszym kameralnym parku - za CKIS!

TWÓRCZE SPOTKANIA odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia.
START o godz. 10.00. Wstęp wolny.
Uwaga! Nasza oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych!

PLAN DZIAŁAŃ:

03 lipca 2024 r. CUDA Z PATYKÓW
Podczas tego spotkania stworzymy piękne ozdoby z wykorzystaniem patyków, kijków, wstążek, włóczki i sznurka. Będą też piórka i kolorowe pompony. Można przynieść kije lub gałązki - przydadzą się.

10 lipca 2024 r. OZDOBY Z GUMEK + SZALONA ZUMBA
Świat oszalał na punkcie wyplatania bransoletek z kolorowych gumek-recepturek. Biżuterię robią wszyscy: starsze przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i średnich. Dziewczynki i chłopcy. I my będziemy bawić się kolorowymi gumkami!
Na koniec spotkania pobawimy się przy szalonej muzyce.

17 lipca 2024 r. ZYCIE TO RYTM! WARSZTATY PERKUSYJNE DLA DZIECI -FABRYKA MUZYKÓW
Zapraszamy na energetyczne warsztaty perkusyjne, gdzie zabawa i nauka łączą się w rytmiczną całość! Podczas tych zajęć dzieci będą miały okazję poznać różnorodne instrumenty perkusyjne, takie jak djembe, marakasy, klawesy i inne. Te warsztaty to nie tylko nauka gry na instrumentach, ale także świetna okazja do rozwijania poczucia rytmu, słuchu muzycznego i umiejętności współpracy w grupie.

24 lipca 2024 r. AHOJ WAKACYJNI PIRACI! ZABAWA Z ANIMATORAMI Z FIGLE MIGLE
Chcesz poczuć jak to jest być piratem, to koniecznie dołącz do warsztatów. Podczas tego spotkania stworzymy własne maski pirackie i kolorowe szable. Będą tez pirackie kolorowanki, zakodowane wiadomości, zaszyfrowane zagadki.

31 lipca 2024 r. ROLKI MINIONKI
Papierowe rolki będą materiałem bazowym do stworzenia bardzo sympatycznych postaci bajkowych - Minionków.

7 sierpnia 2024 r. KOLOROWO I TANECZNIE
Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy staną się naszymi strojami podczas szalonej zabawy przy muzyce. Razem z instruktorką - Agatą Sową zatańczymy m. in Makarenę.

14 sierpnia 2024 r. CYKADY NA CYKLADACH - DZICY PRZYRODNICY

Lato szumi, brzęczy, szeleści, cyka... Zanurzymy się wspólnie w te dźwięki, wypatrując wśród liści i trawy stworzeń, które je wydają. W trakcie naszych sierpniowych warsztatów stworzymy bajecznie kolorowego świerszcza oraz dwie proste zabawki z naturalnych materiałów, naśladujące odgłosy letniej łąki. Będą też jak zwykle przyrodnicze zagadki - i dużo radości!


21 sierpnia 2024 r. MUZYCZNE POSZUKIWANIA: GDZIE MIESZKA MUZYKA? FABRYKA MUZYKÓW
To wyjątkowe warsztaty muzyczne, podczas których odkryjemy magiczny świat dźwięków i melodii! W trakcie zajęć dzieci będą miały okazję poznać różne instrumenty muzyczne, nauczyć się podstawowych technik gry, a także rozwijać swoje umiejętności wokalne poprzez wspólne śpiewanie.

28 sierpnia 2024 r. TWORZYMY WŁASNE PUZZLE
Ostatnia twórcza propozycja to warsztaty tworzenia własnych puzzli. Każdy z uczestników otrzyma białe puzzle, które następnie pomalujemy i zabierzemy do domu. Na naszych puzzlach możemy namalować wszystko co tylko chcemy! Może będzie to najlepsze wspomnienie wakacyjne albo ulubione zwierzę?

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA