Revolta 5: Robs Group Fight Night

Już 15 marca 2024 roku w Tczewie odbędzie się REVOLTA 5: Robs Group Fight Night na żywo Polsat Sport Fight oraz Super Polsat.

Bilety są już dostępne pod adresem: https://bil.et/fh4z0/

W głównej walce wieczoru będziemy świadkami ekscytującego międzynarodowego pojedynku. Dynamiczny Oskar Herczyk, posiadający na swoim koncie cztery imponujące zwycięstwa, zmierzy się z brazylijskim wojownikiem, Flavio Piną.

Stopniowo będziemy odkrywać karty walk - w programie znajdziemy 8 pojedynków MMA, 2 walki w formule K1 i 1 walkę w cage boxing. Bądźcie z nami, śledźcie kolejne ogłoszenia oraz dzielcie się nimi innymi.


Na ringu zobaczymy także szereg innych utalentowanych zawodników, w tym Arkadiusza Pałkowskiego, Filipa Kamysza, Filipa Miszczaka, Klarę Piętak, Kacpra Bróżdziaka, Damiana Szramkę, Damian Stroschein oraz Kacpra Dembka. Każdy z nich przyniesie na ring swoją unikalną technikę i pasję, tworząc niezapomniane momenty sportowej rywalizacji. Nie czekaj! Kup bilet już dziś i dołącz do nas na tę niezapomnianą noc pełną adrenalinowych walk, niesamowitych występów i świetnej zabawy!

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/revoltafight lub https://revoltafight.pl

Drukuj
Prześlij dalej