Sposób na Blondynkę...?! - spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
03
12.2023
Niedziela
Sposób na Blondynkę...?! - spektakl w gwiazdorskiej obsadzie
Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie - kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać.

3 grudnia 2023 godz. 17.00
sala widowiskowa CKIS, Tczew, ul. Wyszyńskiego 10
BILETY: 100 zł - dół sali, 90 zł - balkony i loże. Bilety dostępne w kasie CKIS i online na stronie ckis.interticket.pl

Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha?

Oszustwo romantyczne jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w Sieci niekiedy bywa naprawdę niebezpiecznie. Kto kogo złowi, złota rybka rekina czy odwrotnie? Jest jeszcze Tajemnicza Kobieta, która nie ma w życiu już nic do stracenia i oczywiście jest również ten trzeci: najsłynniejszy w kraju detektyw, który może i umie wszystko.
Na pozór to wydaje się proste... Zalogować się na portal randkowy, by stworzyć swoje nowe "ja". Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w internecie każdy może być blondynką; nawet blondynka.
Czarek staje w szranki z Zygmuntem o względy idealnej Cindi, wielbicielki tańca na rurze, której zdjecie znajdują w Internecie. Wszystkie chwyty są dozwolone.
Na ile byłbyś w stanie zaryzykować, jeśli stawką jest szczęśliwa przyszłość?
Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra  dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić?  Kto będzie bardziej wyrafinowany: ofiara czy oszust?
Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.

Organizator: Krakowska Fundacja Teatralna

Przekazujemy komunikat od Organizatora spektaklu "Sposób na Blondynkę" - Krakowskiej Fundacji Teatralnej:
Z przyczyn od nas niezależnych musimy przenieść na inny termin realizację spektaklu "Sposób na Blondynkę", który miał odbyć się w najbliższą niedzielę (03.12.2023r).w Centrum Kultury i Sztuki.
Nowy termin: 06 stycznia 2024r. godz. 18.00
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.
W przypadku, gdyby nowy termin Państwu nie odpowiadał bilety można będzie zwrócić.
ZWROT BILETÓW:
? osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl
? osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS - zapraszamy do kasy po zwrot środków finansowych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z kasą: Dorota Maciejewska tel. 534-989-340.
Przepraszamy za utrudnienia!


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA