XXI Festiwal Grzegorza Ciechowskiego In Memoriam

In Memoriam - Festiwal Grzegorza Ciechowskiego w Tczewie (fot. tcz.pl)

odbyło się
27
08.2022
Sobota
Tczew - XXI Festiwal Grzegorza Ciechowskiego In Memoriam
Już po raz dwudziesty pierwszy odbędzie się w Tczewie Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego In Memoriam. Na scenie pojawi się m. in. Tymon Tymański oraz Sławomir Ciesielski.

W tym roku impreza odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki.Bilety na Festiwal dla osób spoza Tczewa do nabycia u organizatora: Stowarzyszenie Pro-Art, Agencja Impresaryjna "Pop&Art", tel. 692 311 363, e-mail: rgazeta@wp.pl.


Jaki jest program festiwalu?
Co oprócz muzyki?

W tym roku tczewska Fabryka Sztuk w ramach In Memoriam XXI Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego przygotuje wystawę fotograficzną pt. "Grzegorz Ciechowski, flagowy muzyk z Tczewa". Ekspozycję będzie można oglądać na dziedzińcu instytucji od 27 sierpnia do 4 września w godzinach 8:00 - 18:00. Wystawa przedstawia głównie obrazy z dzieciństwa i młodości artysty. Celem wystawy jest ukazanie związków artysty, także muzycznych, z rodzinnym miastem. Oprócz prezentacji fotograficznej Fabryka Sztuk zorganizuje również grę miejską pt. "Grzegorz Ciechowski - z Tczewa na muzyczne wyżyny". Dla uczestników gry przydatna będzie znajomość życiorysu i twórczości Grzegorza Ciechowskiego oraz topografii Tczewa. Gra zakończy się podróżą muzyczną windą. Wygrać można puszkę nawiązującą stylistycznie do barw "Republiki" ze słodkimi krówkami. Gra odbędzie się 27 sierpnia w godzinach 10:00 - 16:00. Początek w Fabryce Sztuk w Tczewie, ul. 30-Stycznia 4.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  qq_gość

  26.08.2022, 19:31

  To już istny debilizm żeby na urzedzie wieszać biało-czarne chorągiewki. Co to za figura z tego kogos co nawet sie nie przyznawał że jest z takiej zapyziałej wiochy...

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.