Spływ kajakowy Malbork - Tczew

WOPR zaprasza miłośników kajakarstwa (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
25
07.2010
Niedziela
Tczew - Spływ kajakowy Malbork - Tczew
W niedzielę, 25 lipca, tczewski WOPR zaprasza wszystkich miłośników kajakarstwa na spływ Wisłą i Nogatem z Malborka do Tczewa.

Spływ realizowany jest w ramach projektu "Pływanie na luzie". Wszelkie informacje dostępne są na stronie: http://www.woprtczew.nazwa.pl/wopr/plywanie2010.html .

Spływ jest adresowany do osób pełnoletnich i rodzin. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w spływie tylko pod opieką dorosłych.

Koszt imprezy to 25 zł. W spływ wkalkulowane są: prysznice, kajaki, wiosła, kapoki, obsługa ratownicza, śluzowania. Istnieje również możliwość popłynięcia w sobotę tj. 24 lipca z Gniewu do Malborka z noclegiem pod namiotami. Wtedy koszt imprezy to 80zł. Dojazd do Malborka lub Gniewu we własnym zakresie.


Wszelkich informacji udziela Mariusz Krupa pod nr telefonu 501-153-336. Zapisy w poniedziałki godz 17:00 do 19:00 w Muzeum Wisły w Tczewie pytać się o tczewskie WOPR lub na tel 606452738. Wpłata na miejscu.

Projekt dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Organizacji Grantowej Fundacji Pokolenia.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +18

  mieczyslaw

  05.07.2010, 14:14

  inicjatywa godna pochwaly.

  z tego co tu napisano, zapowiada sie naprawde swietna impreza.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  MOC_gość

  15.07.2010, 20:48

  impreza fajna i oby wiecej takich :) ... nie lubie marudzic ale w tym temacie zastanawia mnie jedna rzecz ... dlaczego to kosztuje "az" 25zł? na kaszubach mozna wypozyczac kajaki na cały dzien od 19zl do 25zł, jak bedzie wieksza grupa to i mozna pogadac i udaje sie za 15zł (ha, nam sie udało) ... wiec skoro impreza na trasie malbork - tczew jest dodatkowo dofinansowana, to dlaczego nie ma możliwości załatwienia tego taniej .... :(

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx0 
 • +9

  robak

  20.07.2010, 12:20

  MOC - wypożyczasz kajaki od właściciela; zarządcy; pewnie już dawno zarobił na nich i teraz kasa idzie do jego kieszeni; wopr nie posiada swoich kajaków; też je od kogoś pożycza; na pewno później trzeba je oddać - przetransportować; a to kosztuje; poza tym nad obsługą imprezy też czuwać będą woprowcy - a tego pewnie też nikt za darmo nie robi; śluzowanie pewnie też swoje kosztuje; a cena 25 zł to tak dużo? idź do kina - tyle samo wydzasz na bilet; dojdzie jeszcze dojazd; ale wybór należy do Ciebie

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +4

  mieczyslaw

  21.07.2010, 14:50

  Idea zadawania pytań.

  Pytanie było jak najbardziej, a właściwie jest jak najbardziej zasadne - każdy ma prawo wiedzieć za co dokładnie płaci. I jeśli uważa, że drogo - do czego ma prawo - może postawić pytanie, proste prawda? Ludzie nie pytają, tylko biorą w ciemno, bo tyle kosztuje i koniec, więc jest jak jest.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA