Mikołajki w tczewskim kinie Helios

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
08
12.2019
Niedziela
Tczew - Mikołajki w tczewskim kinie Helios
Mikołajki to wyjątkowy czas dla całej rodziny. W kinach Helios będzie on pełen specjalnych seansów z nagrodami, konkursów, zabaw, gier i wielu innych atrakcji! Ponadto 6, 7 i 8 grudnia w każdym z naszych kin będzie można spotkać Mikołaja z workiem pełnym łakoci!

Przygotowaliśmy dla Was bogaty repertuar filmów, które zachwycą nie tylko najmłodszych widzów:

- Kraina lodu 2 - Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i... zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów Krainy lodu 2? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją?
- Śnieżna paczka - Pewnego dnia Swifty postanawia osobiście dostarczyć przesyłkę do odległego adresata. Odbiorcą paczki jest ekscentryczny mors, który planuje roztopienie arktycznych lodów, by zatopić świat i zyskać nad nim absolutną władzę. Swifty wraz z przyjaciółmi postara się pokrzyżować te podstępne plany i pokazać światu, że nie warto zadzierać z listonoszem i jego ekipą lodowcową.
- Młody renifer Alex - fascynująca historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Kamera pokazuje jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem krainę.

- Ratujmy Florę - Flora jest słoniem, który nie może już wykonywać swoich sztuczek, więc zarząd cyrku chce się jej pozbyć. 14-letnia córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę i wyrusza w drogę do rezerwatu słoni. Czeka ich bardzo długa i niebezpieczna podróż. Film odpowiada na pytanie do czego jesteśmy zdolni w imię prawdziwej przyjaźni.

Na seanse z konkursami zapraszamy już od 6 grudnia, a 7 i 8 grudnia czekają na Was dodatkowo atrakcje w holach kin i mnóstwo dobrej zabawy!
Czeka na Was moc atrakcji!

Na wszystkich czekać będzie najprawdziwszy Święty Mikołaj, który chętnie spotka się z wszystkimi dziećmi.

Nasz plan atrakcji:
W sobotę:
O godzinie 12:00 oraz 13:00 Występ iluzjonisty z Animacji Kreatywnej Zabawy
Świat magii i iluzji będzie jeszcze bliższy! Wspaniały magik zabierze uczestników w niezapomnianą podróż po jego świecie.

O godzinie 14:00 oraz 15:30 Pokazowy trening piłkarski
Stowarzyszenie Piłkarskie Wisła Tczew i mali piłkarze z rocznika 2007-2008 pod czujnym okiem trenera Pana Damiana Nowaczyka przedstawią swoją pasję jaką jest piłka nożna oraz zabiorą dzieci w świat sportu.

W niedzielę:
O godzinie 10:45 oraz 12:00 Występ iluzjonisty z Animacji Kreatywnej Zabawy
Świat magii i iluzji będzie jeszcze bliższy! Wspaniały magik zabierze uczestników w niezapomnianą podróż po jego świecie.
O godzinie 14:00 oraz 15:30 Pokazowy trening piłkarski
Stowarzyszenie Piłkarskie Wisła Tczew i mali piłkarze z rocznika 2007-2008 pod czujnym okiem trenera Pana Damiana Nowaczyka przedstawią swoją pasję jaką jest piłka nożna oraz zabiorą dzieci w świat sportu.

Od godziny 13:00 w holu kina pojawi się FOTOBUDKA
Fotoshopka (www.fotoshopka.pl) umożliwi Wam zatrzymanie mikołajkowej chwili na dłużej i zaprosi do wspólnych zdjęć w świątecznym klimacie

W oba dni natomiast zapraszamy do stoisk w holu kina:
Stoisko przyrodnicze - przygotują Martyna Markiewicz i Mariusz Janowski, studenci z Uniwersytetów w Gdańsku i Poznaniu. Ich największą pasją jest ornitologia - nauka zajmująca się obserwowaniem ptaków, poznawaniem ich zwyczajów i troska o nie. Podczas spotkania z dziećmi będą uczyli rozpoznawać gatunki ptaków, które możemy spotkać jesienną porą, na podwórku, w parku czy w drodze do przedszkola. Poruszą także temat dokarmiania naszych skrzydlatych przyjaciół. Wytłumaczą czy warto to robić i w jaki sposób. Oprócz ornitologii równie ważnym dla nich tematem jest ekologia. Dzięki naszym gościom będziemy mieli okazje dowiedzieć się jak czuje się nasza planeta, jak możemy jej pomóc i dlaczego dzieci powinny być szczególnie wyedukowane w tym temacie.
Pracownia ozdób świątecznych, gdzie każde dziecko będzie mogło udekorować swoją choinkę, narysować Świętego Mikołaja, a także napisać list do Świętego Mikołaja, a w nim podzielić się swoimi marzeniami i tym co chcielibyśmy znaleźć pod bożonarodzeniowym drzewkiem.
Malowanie buziek, dzięki tej atrakcji każde dziecko będzie mogło chociaż na chwilę zamienić się w postać z ulubionej bajki
Generator baniek mydlanych: zrobi nam ogromną bańkową śnieżycę
Gry i zabawy zręcznościowe oraz manualne
Daj się oczarować magii wielkiego ekranu! Przeżyj niesamowitą przygodę i przyjdź na Mikołajki w kinach Helios!

Ceny biletów:
Na Mikołajki w kinach Helios obowiązuje standardowy cennik biletów.
Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA