Revolta 3 w Polsat Sport Fight i Super Polsat. W walce były zawodnik UFC, Łukasz Sajewski

Revolta 3

odbyło się
03
03.2023
Piątek
Tczew - Revolta 3 w Polsat Sport Fight i Super Polsat. W walce były zawodnik UFC, Łukasz Sajewski
Już 3 marca w Tczewie swoją kolejną galę zorganizuje REVOLTA. Organizacja, który swój debiut na polskim rynku sportów walki zaliczyła w styczniu ubiegłego roku powraca z jeszcze mocniejszą kartą walk oraz transmisją na sportowych kanałach grupy Polsat.

REVOLTA stawia przede wszystkim na budowanie karty walk w oparciu o utalentowanych zawodników MMA i K-1 z Pomorza, aczkolwiek w rozpisce nie zabraknie mocnych nazwisk znanych szerszej publiczności. W walce wieczoru wystąpi Łukasz Sajewski (14-6), który ma na koncie występy w UFC. Dla "Wookiego" będzie to powrót po dłuższej przerwie od startów (ostatni pojedynek stoczył w lutym 2020 roku) i będzie to idealna okazja, by przypomnieć o sobie polskim kibicom.

W main evencie zobaczymy byłego zawodnika UFC - Łukasza Sajewskiego (14-6), który zmierzy się z reprezentantem Brazylii, Kerkerem Silvą (5-4). "Wookie" w największej organizacji na świecie stoczył trzy walki.Sajewski wraca do klatki po ponad 3-letniej przerwie. Ostatnie starcie miało miejsce na gali Oktagon, gdzie przegrał przez nokaut z L'udovi'tem Kleinem.

Karta walk na ten moment wygląda następująco:

1. SEMI-PRO MMA 80 kg: Damian Strohschein vs Tomasz Suska
2. SEMI-PRO MMA 86 kg: Krzysztof Zaradny vs Miłosz Leszczyński
3. SEMI-PRO MMA 84 kg: Mateusz Trzebiatowski vs Bartłomiej Bielawski
4. SEMI-PRO MMA 84 kg: Piotr Kwiatkowski vs Islam Bersanukaev
5. Cage Boxing 72 kg: Kacper Dembek vs Mark Krylov
6. Cage Boxing 84 kg: Przemysław Opalach vs Rafał Rutkowski
7. SEMI-PRO MMA 77 kg: Filip Kamysz vs Arkadiusz Dzikielewski
8. MMA 77 kg: Oskar Herczyk vs Rafał Błachuta
9. MMA 66 kg: Łukasz Sajewski vs Kerker Silva

Zawodnik Mighty Bulls Gdynia to nie jedyny "weteran" na karcie walk. Na gali zobaczymy również występ Rafała Błachuty (11-9), który ma na koncie występy dla takich organizacji jak: KSW, FEN czy Babilon MMA. Na gali wystąpi również Przemysław Opalach, który wystąpił w main evencie podczas debiutanckiej gali REVOLTY, gdzie skrzyżował rękawice z Filipem Bątkowskim. Utytułowany pięściarz z Olsztyna tym razem spróbuje swoich sił w formule CAGE BOXING.

Bilety w cenie 69 zł (trybuna) na ww. event są dostępne w Centrum Komórek koło Manhattanu (Tczew) oraz wysyłkowo pod mailem revoltafight@gmail.com . Miejsca przy stoliku 12 osobowym z cateringiem 450 zł sztuka (blisko klatki).
Zródło: MMA.pl


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...