Spinning z Doris w Colorfit


odbyło się
16
04.2018
Poniedziałek
Tczew - Spinning z Doris w Colorfit
Zapraszamy do Colorfit na Spinning - zawsze w poniedziałki o 18.00, środy o 19.00 i piątki o 18.00. Dynamiczna jazda z dobrym humorem w tle, zawsze pod okiem naszej fantastycznej Doris!
Spinning to popularne ćwiczenia na rowerze stacjonarnym. Różnią się one jednak od tych, które część z nas ma w domu. Są wzorowane na kolarskich. Instruktor wybiera muzykę, w rytm której pokonuje się różne odcinki trasy - płaskie, z góry lub pod górę. Jazda na rowerze spinningowym doskonale wpływa na kondycję, a także kształtuje dolne partie ciała - nogi, brzuch, biodra, pośladki. Dzięki takim ćwiczeniom łatwiej również pozbyć się cellulitu i rozstępów.
Do Colorfit macie możliwość wejścia nie tylko na podstawie karnetów i wejściówek jednorazowych oraz FREE, ale także na podstawie kart sportowych: Multisport, Vanitystyle i Ok System - bez dodatkowych opłat, a w ramach tej samej wizyty możecie również skorzystać z sauny lub innych zajęć grupowych albo po prostu z siłowni.
W razie potrzeby dzwońcie: 58 728 50 82.
NA SPINNING KONIECZNE SĄ REZERWACJE!


Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA