Gryf na Starym vol. 3

Gryf na Starym vol. 3

odbyło się
17
08.2019
Sobota
Tczew - Gryf na Starym vol. 3
Zapraszamy na Stare Miasto, na trzecia odsłonę wydarzenia Gryf na Starym. Inicjatywa jest realizowana przez lokale gastronomiczne i puby z placu Hallera (Shot, You, Po Maluchu, Kazoku Sushi i Kebab Palmyra) oraz Wolny Browar Tczewski. Jak w zeszłym roku nie zabraknie również lodziarni Jasna, która tym razem będzie oferować swoje wspaniałe produkty z foodtrucka.

Na placu powstanie wspólna przestrzeń, gdzie przy muzyce Djów z formacji Dir.Show będzie można naprawdę przyjemnie spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi. O jedzenie i napoje zadbają lokale, które na ten dzień stworzą specjalne oferty promocyjne. Nie zabraknie oczywiście tczewskiego piwa Gryf lanego z prosto z kija. Lokalne piwo jest produkowane dla naszego miasta już od ponad roku i wciąż cieszy się dużą popularnością!

Inicjatywa "Gryf na Starym" ma na celu zachęcić mieszkańców naszego miasta do odwiedzin jego najstarszej części. W tym momencie dzielnica ma wiele do zaoferowania - jest tu bardzo ciekawa oferta gastronomiczna lokali o różnym klimacie i koncepcji, a także wciąż, niezmienienie ciekawa architektura starych kamienic, z czego wiele z nich może się już pochwalić odświeżoną elewacją.

Warto przychodzić na Stare, by w czasie poza pracą i obowiązkami poczuć tutaj fajny, miejski chill.


Serdecznie zapraszamy!

Gryf na Starym vol.3
Plac Hallera
17.08.2019
Start 17:00

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/715383588896178/

Drukuj
Prześlij dalej