Spinning z Doris w Colorfit Gym & Fitness Center


odbyło się
12
10.2018
Piątek
Tczew - Spinning z Doris w Colorfit Gym & Fitness Center
Colorfit Gym & Fitness Center na Jagiellońskiej 55 zaprasza wszystkich chętnych na Spinning z Doris, zawsze w poniedziałki o 18.00, środy o 19.00 i piątki o 18.00.
Spinning to popularne ćwiczenia na rowerze stacjonarnym. Różnią się one jednak od tych, które część z nas ma w domu. Są wzorowane na kolarskich. Instruktor wybiera muzykę, w rytm której pokonuje się różne odcinki trasy - płaskie, z góry lub pod górę. Jazda na rowerze spinningowym doskonale wpływa na kondycję, a także kształtuje dolne partie ciała - nogi, brzuch, biodra, pośladki. Dzięki takim ćwiczeniom łatwiej również pozbyć się cellulitu i rozstępów. 60 minut ciężkiej, efektywnej pracy, ale w doborowym towarzystwie i pod okiem charyzmatycznej instruktorki:)
Wstęp w oparciu o aktywne karnety Siłownia Open, wejściówki jednorazowe lub free a także na karty sportowe Vanitystyle, Multisport oraz OK System.
Na Spinning konieczne są rezerwacje: 58 728 50 82
Zapraszamy!!


Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA