Andrzej Poniedzielski - wieczór kabaretowy promujący nową płytę "BA"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
04.2024
Sobota
Andrzej Poniedzielski - wieczór kabaretowy promujący nową płytę "BA"
Koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego, który promuje najnowszą płytę artysty, zatytułowaną "BA". Podczas pełnego humoru wieczoru kabaretowego usłyszymy piosenki nie tylko z najnowszej płyty, ale też wiele innych i dużo inteligentnej satyry w wykonaniu mistrza.

Aktualizacja, 04.01

Szanowni Państwo!
Przekazujemy komunikat od Organizatora występu A. Poniedzielskiego(Agencji Artystycznej Start): nowy termin wieczoru kabaretowego promującego nową płytę "BA" to 06 kwietnia 2024r. Godz. 18.00.
Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

W przypadku, gdyby nowy termin Państwu nie odpowiadał bilety można będzie zwrócić.
ZWROT BILETÓW:
? osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl
? osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS - zapraszamy do kasy po zwrot środków finansowych.
? osoby, które zakupiły bilety przez inną bileterię internetową - proszone są o kontakt e - mailowy z daną bileterią.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z : Dorotą Maciejewską tel. 534-989-340.
Przepraszamy za utrudnienia!

Aktualizacja, 15.12:

"Z przykrością informujemy, że planowany na 16 grudnia 2023 roku, koncert Andrzeja Poniedzielskiego w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, musi zostać przeniesiony na inny termin, ze względu na problemy zdrowotne artysty. Postaramy się możliwie szybko poinformować Państwa o nowym terminie koncertu.
Mamy nadzieję na zrozumienie sytuacji i liczymy na szybki powrót Pana Andrzeja do zdrowia oraz spotkanie z Wami tak szybko, jak to możliwe."

16.12.2023, 18:00
Sala widowiskowa CKiS

90 zł

Wieczór kabaretowy "BA" to inteligentny i zarazem łagodny humor. Trudno się oprzeć urokowi jego najnowszej płyty "BA". Osobowość i teksty Andrzeja Poniedzielskiego mają wyjątkowy urok, który doskonale wybrzmiewa ze sceny i w kontakcie z publicznością. To zarazem podróż do poezji pełnej marzeń, tęsknot i miłości. Andrzej.

Poniedzielski to satyryk, poeta, aktor, a gdy trzeba - gitarzysta. Jest autorem wielu piosenek napisanych m.in. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert czy Dawida Podsiadło. W 2016 roku artysta został nagrodzony tytułem Ambasadora Polszczyzny.

Organizator:

Agencja Artystyczna start

tel. 661 664 887 kontakt@agencja-start.pl

BILETY do nabycia: w kasie CKiS, internetowo: www.ckis.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

Drukuj
Prześlij dalej