Twoja droga do zdrowia


odbyło się
06
09.2023
Środa
Twoja droga do zdrowia
Jeśli chcesz efektywnie zadbać o własne zdrowie to teraz masz ku temu dobrą okazję. Zapraszam do zgłaszania się na kolejny sezon, na najbardziej prozdrowotny system ćwiczeń dla zdrowia.

Zajęcia tai chi dla początkujących planowane są na Starym Mieście w środy około godz.18-ej.
Praktykowanie chińskiego tai chi Złotego Smoka to najbardziej efektywne działanie na rzecz utrzymania i odzyskiwania zdrowia dla każdego.
Współczesna nauka i medycyna potwierdza pozytywne skutki ćwiczeń tai chi. Ćwiczący tai chi odczuwają pozytywne skutki już nawet po kilku zajęciach, a praktykowanie dłuższe przyczynia się do poprawy jakości życia w wielu aspektach na długi czas.
Poprawa zdolności ruchowych, lepsze dotlenienie organizmu, mniejszy poziom stresu, poprawa zdolności umysłowych to tylko niektóre pozytywne efekty ćwiczenia tai chi.
Zajęcia poprowadzi wieloletni praktyk tai chi - Wiesław Jurek

Zapraszam na pierwsze spotkanie i wstępny wykład na temat tai chi na 6 września do Szk. Podst. nr 5, na godz. 18.00.
Przewidywana niewielka odpłatność uzależniona od ilości chętnych.
Zapraszam do kontaktu bądź zgłoszeń na nr 606 - 469 - 027.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew Szk. Podst.nr 5 Obr. Westerplatte 18" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Konsultant

  01.09.2023, 11:59

  uzupełnienie

  W treści zapomniałem dodać, że spotkanie wstępne jest bezpłatne. Jeśli nie może sam skorzystać przekaż wiadomość swoim bliskim. W zasadzie każdy z nas powinien aktywnie zadbać o zdrowie we właściwy sposób. Zapraszam i pozdrawiam Wiesław Jurek

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.