Kabaret Nowaki w programie "Na granicy żartu"

(fot. mat. prasowe)

odbędzie się
05
02.2022
Sobota
Tczew - Kabaret Nowaki w programie "Na granicy żartu"
Informacja od Organizatora Agencji Artystycznej Muza: Jesteśmy zmuszeni do odwołania terminu spektaklu Kabaretu Nowaki zaplanowanego na dzień 05.02.2022 r. w Tczewie o godz. 19:00. W przypadku chęci uczestnictwa w tym wydarzeniu, informujemy, że Kabaret Nowaki wystąpi tego dnia, tj. 05.02.2022 r. o godz. 16:00 w Tczewie. Zatem istnieje możliwość przeniesienia zakupionych biletów z godz. 19:00 na godz. 16:00.
Prosimy Państwa o kontakt zwrotny, w celu otrzymania zwrotu za zakupione bilety lub przeniesienia biletów, na wcześniejszą godzinę.


Data wydarzenia: 05.02.2022 r.
Godzina wydarzenia: 16:00 oraz 19:00
bilety: parter - cena 95 zł, balkon + loże - cena 85 zł

Miejsce wydarzenia: TCZEW - CKiS, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10

Opis wydarzenia:
Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA