Warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
24
02.2024
Sobota
Warsztaty rodzinne w Fabryce Sztuk
Fabryka Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 zaprasza w soboty o godz. 12.00 na warsztaty rodzinne. To spotkania dla dzieci na ogół w wieku 3-8 lat i ich opiekunów. Wykonanie wspólnej pracy plastycznej wzmacnia relacje dziecka z rodzicem, a ponadto stanowi drogę do rozwoju artystycznego młodego warsztatowicza. Dzieci rysują, malują, wycinają, wyklejają, składają, dokonują wyboru kolorystyki. Każde spotkanie - to inny temat przewodni. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nie obowiązują zapisy.

17 lutego z okazji Dnia Kota głównym motywem zajęć będzie koci koci... Kociewiak, czyli maskotka Fabryki Sztuk. Uczestnicy warsztatów wykonają jej portret oraz pomalują figurkę kota z masy samoutwardzalnej.

24 lutego zaplanowaliśmy podróż sentymentalną. W pracowni, w której odbywają się zajęcia, pojawią się koniki na biegunach oraz te na kiju, zarówno drewniane, jak i flauszowe. Dodać trzeba, że koń na patyku jest zabawką znaną od starożytności, współcześnie znowu popularną. Dzieci będą mogły zarówno pobawić się, jak i wykonać papierowego konika.

Drukuj
Prześlij dalej