Całonocna ceremonia w dźwiękach gongów i mis tybetańskich


odbyło się
20
10.2017
Piątek
Całonocna ceremonia w dźwiękach gongów i mis tybetańskich
POZWÓL SOBIE NA GŁĘBOKI I TRANSFORMUJĄCY RELAKS

Zapraszamy na całonocną Ceremonię w przestrzeni uzdrawiających dźwięków gongów, mis tybetańskich, dzwoneczków, bębnów szamańskich, didgeridoo i innych instrumentów archaicznych - zagra dla Was projekt -
Chakra ZU - TRANSGONG MEDICINA

Inwestycja: 100zł/osoba w dniu koncertu
90 zł przy wpłacie zaliczki do 13 październikaMiejsce : Ul.Chłodna 5A, Tczew ( Coworking Tczew)

termin: start -20.10. 2017 godz. 21.30 (piątek)
zakończenie -21.10. 2017 godz. 8.00 (sobota)

Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenie i rezerwacja miejsca poprzez wpłatę zaliczki 50zł na konto - 65 1140 2004 0000 3502 6467 5767 -Sławomir Chodorowicz (z dopiskiem w tytule przelewu: Gong Pudża 2017), lub w Ośrodku Yantra, przy Ul.Żwirki 1 (prosimy o rezerwację do 13 października)
Więcej informacji i potwierdzenie rezerwacji: telefonicznie lub SMS na nr 604 995 002 SławekZadbaj o siebie, ubierz wygodne ubranie, zabierz swój ulubiony kocyk, karimatę, poduszkę, wodę
Do zobaczenia w świecie żywych dźwięków

Przewodnikami w świecie dźwięków będą:
Rob Gongster Mątewski - Dyplomowany terapeuta dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa, uczestnik warsztatów z mistrzem gongu Donem Conreux (USA). Cały czas zgłębia tajniki gry i terapii dźwiękiem, prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne. Jest również instruktorem Capoeira - afro brazylijskiego tańca i sztuki walki. Jego pasją jest również muzyka afrykańska, głównie bębny djembe, na których gra i prowadzi warsztaty. Fascynuje się wszystkim co dzikie, prawdziwe i naturalne, ze wskazaniem na Wilki. Wraz z rodziną prowadzi miejsce ludzi wolnych i działań dobrowolnych Osada Gongsterland. Od 8 lat praktykuje jogę i jest szczęśliwym ojcem syna Joachima.

Sławek Ch -od sześciu lat zajmuje się dźwiękiem mis tybetańskich i gongów oraz jego wpływem na ludzki organizm. Uczestnik wielu spotkań i warsztatów prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem. Warsztat dźwiękiem udoskonalał między innymi u Swamiego Karmayogi zajmującego się nada yogą (jogą dźwięku). Współpracuje z licznymi organizacjami i instytucjami, m.in. ze Stowarzyszeniem Tczewskich Amazonek, dla których od 5 lat wykonuje kąpiele w dźwiękach oraz masaże z użyciem mis tybetańskich. Prowadzi firmę Zargo zajmującą się medycyną naturalną i alternatywną (www.dotykdlazdrowia.com.pl)

Sebastian Blaumann - zgłębia alchemię dźwięków i nie tylko :)

Dźwięki, muzyka, wibracje nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy. Podczas koncertu mis i gongów zabieramy uczestników w "podróż do świata żywych dźwięków, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem...". Potężne, dźwięki gongu budzą pierwotne zaufanie, obdarzają poczuciem bezpieczeństwa, dają głębokie odprężenie, wprowadzają w stan relaksu i wyciszenia, pozwalają na nowo odkryć naszą pierwotną naturę. Te ożywcze dźwięki wprowadzają nas w rezonans z nami samymi i z całym kosmosem, rozpuszczają napięcia, negatywne emocje, blokady energetyczne, a co za tym idzie uruchamiają naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Podczas sesji pojawia się jasność umysłu, większa pewność siebie, uwolnienie od lęków, a nasz mózg pracuje w większym zespoleniu z mocą intuicji. To wszystko powoduje, że potrafimy kształtować nasze życie w sposób bardziej niezależny, kreatywny i twórczy.
Sesja w dźwiękach mis i gongu, to prawdziwy masaż dla duszy i ciała.

Podczas kąpieli w dźwiękach ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu - stan ALFA, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój (uaktywniają się procesy samoleczenia). Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania własnego ciała.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Ul. Chłodna 5A" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej