Podwórkowy koncert muzyki klasycznej

Muzyka klasyczna (fot. Ylanite Koppens)

odbyło się
24
09.2022
Sobota
Podwórkowy koncert muzyki klasycznej
W ramach przedsięwzięcia "FYRTEL DZIAŁA-MY, w imieniu organizatorów, zapraszamy wszystkich na podwórkowy koncert muzyki klasycznej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 września na podwórku przy ulicy Słowackiego 5. Początek o godzinie 19:00.

Uwaga - zmiana lokalizacji:

Koncert odbędzie się na Placu Świętego Grzegorza przy szkole muzycznej.

Grupa organizująca wydarzenie zapowiada występ kilku osób, które zagrają wybrane przez siebie utwory muzyki klasycznej. Program pozostaje tajemniczy, zatem warto być od samego początku. Przewidywany czas trwania 1-1,5 godziny. Docelowo muzyki będzie można posłuchać na świeżym powietrzu, jednakże gdy pogoda pokrzyżuje plany, wówczas koncert odbędzie się na parkingu podziemnym. 

Celem wydarzenia jest zwiększenie dostępności do sztuki i kultury oraz rozwój społeczności lokalnej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Zadanie jest realizowane jest przez Fundację To i Co z Tczewa w ramach realizacji zadania publicznego pn.  "FYRTEL DZIAŁA-MY". Całość jest dofinansowana w ramach projektu pn. "Miasto od nowa - rewitalizacja Starego Miasta i Zatorza", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 8, Działanie 8.1. Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne - wsparcie dotacyjne, 8.1.1 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne realizowane dla Obszaru Metropolitarnego Trójmiasta - mechanizm ZIT".

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA