Konferencja dla nauczycieli. "Aby nam się chciało chcieć..."

Szkoła

odbyło się
21
11.2019
Czwartek
Tczew - Konferencja dla nauczycieli. "Aby nam się chciało chcieć..."
22 listopada (piątek) w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie odbędzie się IV Powiatowa Konferencja z cyklu EduInspiracje pt. "Aby nam się chciało chcieć..." - porozmawiajmy o motywacji. Celem przedsięwzięcia jest promowanie sposobów, metod i narzędzi motywujących uczniów do podejmowania działań edukacyjnych podczas lekcji oraz podczas samodzielnej pracy w domu.

Wykład inauguracyjny pt. "Z odwagą przez strach, czy ze strachem przez odwagę" wygłosi psycholog Patrycja Plewka. W ramach konferencji zaplanowano atrakcyjne warsztaty prowadzone przez ekspertów. 

- Mamy nadzieję, że będą one dla uczestników źródłem wielu inspiracji do projektowania motywujących lekcji. - mówią organizatorzy - Konferencja "Aby nam się chciało chcieć." - porozmawiajmy o motywacji wpisuje się w realizację kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020. Chodzi o rozwijanie kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych uczniów, w tym bezpieczne i celowe wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego, rozwijanie kompetencji matematycznych uczniów i wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.


Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje dotyczące konferencji są umieszczane na bieżąco na stronie http://eduinspiracje.org . Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Patronem wydarzenia jest starosta tczewski, Mirosław Augustyn.


 
Drukuj
Prześlij dalej