Calineczka - spektakl dla dzieci ONLINE

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
03.2021
Sobota
Tczew - Calineczka - spektakl dla dzieci ONLINE
Każdy zna historie? malutkiej dziewczynki, która jest mniejsza od łupiny orzecha, ale czy znacie naszą Calineczkę? Jeśli nie, to koniecznie musicie ja? zobaczyć? w naszym marionetkowym przedstawieniu. Przeniesiemy się do baśniowej krainy, w której chrabąszcz przeleci tuz? nad nasza? głowa?, a ropucha zarechocze tak głośno, że nawet kret to usłyszy... Co z tego wyniknie? zobaczcie sami. Magiczne stworzenia ze świata "Calineczki" wcale nie sa? takie straszne. Jeżeli posłuchacie ich historii, z pewnością się z nimi zaprzyjaźnicie.


Calineczka - spektakl dla dzieci ONLINE
Wykonanie: Teatr Barnaby w Gdańsku
6 marca 2021 godz. 16.00
Kanał YouTube CKIS Tczew

Link do transmisji spektaklu >>https://youtu.be/JrCZLNUS9VI


Reżyserem spektaklu jest Tomasz Man. Jego przedstawienia zawsze zachwycają? niesamowitym tempem akcji i trafiona? pointa?. Wartości które niesie spektakl, to miłość?, przyjaźń? i ciekawość? świata. Na tym nie kończy się? rola Tomasza Mana, ponieważ? jest on autorem tekstu "Calineczki" A napisał go uwzględniając fakt, ze przedstawienie jest przeznaczone do grania w warunkach plenerowych. Nieskrywane zainteresowanie muzyka? rockowa? reżysera, skutkuje współczesna? oprawa? muzyczna? przedstawienia, a w połączeniu z temperamentem muzycznym kompozytora Tomasza Lewandowskiego, daje mieszankę? wybuchowa?.
Za gry? aktorska?, oraz animacje? odpowiedzialny jest Marcin Marzec- Aktor lalkarz, uczestnik i laureat wielu festiwali teatralnych, oraz jeden z niewielu w Polsce marionetkarzy grających spektakle solowe.
Muzyke? do przedstawienia skomponował nie kto inny a sam Tomasz Lewandowski. Kompozytor muzyki do wielu przedstawieni teatralnych polskich i zagranicznych. Pianista oraz kompozytor w jednym z czołowych Polskich zespołów rockowych Organek.
Tekst i reżyseria Tomasz Man
Lalki: Marcin Marzec
Muzyka: Tomasz Lewandowski
Spektakl można obejrzeć na kanale YouTube CKIS do dnia 8 marca 2021.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA