YELLOW HORSE - koncert

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
07
12.2019
Sobota
Tczew - YELLOW HORSE - koncert
Yellow Horse to zespół nawiązujący klimatem i duchem do przepięknej dekady lat siedemdziesiątych i nie tylko... Muzyka zespołu to nieoczekiwane zderzenie przebojowości Creedence Clearwater Revival z liryzmem Uriah Heep i swojskością Neila Younga.

YELLOW HORSE - koncert
7 grudnia 2019 godz. 19.00
Klub Muzyczny CKiS

Bilety: 15 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu

Ich debiutancki album Lost Trail łączy w sobie chwytliwe refreny i ciepłe brzmienia instrumentów akustycznych a nad wszystkim unosi się duch hippisowskiego rocka. Klimat muzyki tworzonej przez Żółtego Konia przywołuje prerie Arizony, ale też... nasze Bieszczady.
Zespół powstał w 2016 roku w Strzyżowie (woj. podkarpackie). W swoim dorobku fonograficznym posiada EP-kę "My Littel Girl" oraz debiutancką płytę "Lost Trail" z 2018 roku, która dotarła do bardzo wysokich miejsc w zestawieniach najlepszych płyt roku 2018. Zdobywając m.in nagrodę Polskiego Radia Rzeszów "Werbel 2018" za najlepszy album roku.
Aktualnie Yellow Horse wydaje koncertową płytę DVD "Live", która została nagrany podczas występu w studiu koncertowym im. Budki Suflera w Polskim Radiu Lublin oraz kolejny teledysk tym razem do utworu "Sanayka Stories". Zespół na koncertach występuje w dwóch odsłonach. Akustycznie w mniejszym składzie oraz elektrycznie w dużym 6 - osobowym.

Skład zespołu:
Paweł Soja - bas/wokal

Dominik Cynar - gitary
Mateusz Krupiński - instrumenty perkusyjne
Robert Ziobro - perkusja
Jerzy Hajduk - flet

*Linki do muzy:*Drukuj
Prześlij dalej