Slam poetycki w Zagłębiu

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
26
11.2022
Sobota
Slam poetycki w Zagłębiu
Zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki na SLAM POETYCKI w otoczeniu Wisły, mostów i starego miasta. Twórcy-performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klimatycznego klubu w naszym Zagłębiu Artystycznym.


SLAM w ZAGŁĘBIU
26 listopada 2022 godz. 19.00
Klub Muzyczny CKiS
Wstęp wolny


Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. Można je mówić z pamięci, czytać, śpiewać, a nawet melorecytować. Liczymy, że przygotujecie ciekawe i pomysłowe performanse. Można używać rekwizytów. Tematyka utworów jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 3 do 4 minut, w zależności od etapu.

Pochwalcie się tekstami i pozwólcie publiczności wybrać te najlepsze!

Zgłoszenia slamerów przyjmujemy na adres e-mail: jlangowski@ckis.tczew.pl (w temacie należy wpisać "Zgłoszenie na Slam w Zagłębiu"). Karta zgłoszenia i regulamin są dostępne na stronie www.ckis.tczew.pl .
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Nagrody:

- dla zwycięzcy: 500 zł,
- dla półfinalistów: 3 x 100 zł.

Droga Publiczności, bez Was impreza się nie odbędzie, więc przybywajcie tłumnie! Otworzymy dla Was Kawiarenkę "Antrakt", gdzie oferujemy wszystko, co potrzeba, żeby się świetnie bawić. W zamian oczekujemy głosowania na poetów.
Wydarzenie uatrakcyjni występ muzyczny super utalentowanej Kaliny Kortas.

DOJAZD Z GDAŃSKA
Dojazd jest bajecznie prosty - najlepiej wsiąść do pociągu REGIO w kierunku południowym. Czas przejazdu to 20 minut! Dodatkową przyjemnością jest 15-minutowy spacer z Dworca PKP. Ostatni pociąg odjeżdża ok. 22.20.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępny na stronie www.ckis.tczew.pl.

ORGANIZATOR
Centrum Kultury i Sztuki
ul. Wyszyńskiego 10, 83-110 Tczew
Tel. 58/ 531 07 07
www.ckis.tczew.pl
www.facebook.com/ckistczew
https://www.instagram.com/kulturatczew/

Drukuj
Prześlij dalej