Poranki filmowe w CKiS

CKiS, Centrum Kultury i Sztuki (fot. tcz.pl)

odbyło się
18
04.2021
Niedziela
Tczew - Poranki filmowe w CKiS
Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na Poranki filmowe - wstęp 10 zł.


Kwiecień: Wiking Tappi 2 18 kwietnia kategoria wiekowa 4+
Odc. 6.
PODSTĘP JARLA SURKOLA, reż. M. Cholerek, 2019
Tappi dowiaduje się od Paplaka, że mały skrzat jest w potrzebie. Jak opowiada zły wojownik Jarl Surkol okradł jego wioskę, a także uwięził Sigurda - przyjaciela Tappiego. Surkol zmusza Jarla by wykuł dla niego magiczną zbroję, która czyni go niepokonaną. Tappi interweniuje ale niestety zostaje złapany. Surkol chcąc wypróbować zbroję proponuje by Tappi zmierzył się z nim w trzech konkurencjach. Jeśli Wiking wygra, wojownik wypuści wszystkich których uwięził. Jeśli stanie się przeciwnie, Tappi zostanie jego wojownikiem.


Odc. 7
CZARY WIEDŹMY SKRZYPICHY, reż. A. P. Morawski, 2019
Pasibrzuch prosi Tappiego by odwiedził wioskę Przytupkę i sprowadził mu trochę miodu. Do zapłaty Wiking dostaje worek bursztynów. Grupa rozbójników chce okraść Tappiego jednak ponieważ boją się mu sprostać proszą o pomoc Skrzypichę - straszliwą czarownicę mieszkającą w puszczy. Rozbójnicy wspólnie z czarownicą szykują zasadzkę na Tappiego w wąwozie. Niechcący budzą jednak smoka Żarbucha...  

Odc. 8
OBROŃCY WIOSKI DĘBINKI, reż. M. Kur, 2019
Tappi, Chichotek i Paplak udają się w góry by podziwiać gwiazdy. Spotykają małą skrzatkę, która ucieka przed nadchodzącym Węchaczem - legendarnym złowieszczym wilkiem, który niszczy wszystko na swojej drodze. Wraz z pomocą myśliwego Hasde, Tappi i przyjaciele postanawiają ocalić pobliską wieś przed nadejściem Węchacza.

Odc. 9
W OBRONIE PRZEZ ŚNIEŻYCĄ, reż. E. Borysewicz, 2018
Szepczący Las wiosną odwiedzają czasem nieproszeni goście - złośliwe chmury. Tappi posyła Paplaka po magiczny przedmiot, który ma obronić Szepczący Las przed nadchodzącą śnieżycą. Paplak zostaje napadnięty, a przesyłka skradziona. Tappi, Chichotek i Paplak wyruszają na wyspę Batochlasta, żeby odzyskać skradziony przedmiot. Nie mają jednak zbyt wiele czasu, lada chwila rozpęta się śnieżyca..

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Mieszkaniec_gość

    18.04.2021, 09:41

    O której godzinie zaczyna się?

    Odpowiedz
    IP: 188.147.xx4.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.