Czesław Mozil Solo - koncert

Czesław Mozil (fot. Tomek Kaczor)

odbyło się
26
02.2022
Sobota
Tczew - Czesław Mozil Solo - koncert
Czesław Mozil wraca z nową płytą! Niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu uwielbianego przez fanów, polsko-duńskiego artysty, byłego jurora, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila!

26 lutego 2022 godz. 20.00
Sala widowiskowa CKiS

Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno - liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!
W programie są piosenki z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA, która ma swoją premierę 19 listopada , a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

"#IDEOLOGIAMOZILA" to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości

Jak mówi Czesław Mozil: "#IDEOLOGIAMOZILA" to także płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie".  
 
Za produkcję albumu "#IDEOLOGIAMOZILA" odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Polska_gość

  15.02.2022, 10:48

  Scena Muzyczna

  człowiek z wadą wymowy koncertuje zresztą nie pierwszy ,Muniek Staszczyk, Kayah i inne wypociny Polskiej Estrady .

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx2 
 • patriota lokalny_gość_gość

  15.02.2022, 12:39

  Czechu jest spoko. Fajny artysta, nie poddaje się komercji. Jest naturalny. Nie sposób go nie darzyć mega sympatią. Czechu...fajnie, że pobrzękasz w Tczewie. Zapraszamy.

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx3.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.