Łydka Grubasa - jesienna trasa 2023 | Support Klangor - koncert

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
03
11.2023
Piątek
Łydka Grubasa - jesienna trasa 2023 | Support Klangor - koncert
Dzień doberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie na koncerty w ramach jesiennej trasy "ĘĆ się imię Twoje". Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana "ĘĆ" nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe...

3 listopada 2023 godz. 20.00
Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
Bilety: od 59 zł dostępne TYLKO online na stronie www.ebilet.pl

Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i - nie inaczej - zaskoczymy Cię po raz kolejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!


Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Rock and rollowo... Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, zatem dawaj do nas!
Drogi Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -2

  Anka_gość

  03.11.2023, 11:13

  dno i śmieci

  Jakie miasto i prezydent taka "kultura"...

  Odpowiedz
  IP: 80.52.xx9.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA