Kino w Parku - film Sound of metal reż. Darius Marder

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
09
07.2021
Piątek
Tczew - Kino w Parku - film Sound of metal reż. Darius Marder
Kino w Parku - film Sound of metal reż. Darius Marder
Park przy Centrum Kultury i Sztuki
9 lipca 2021 godz. 21.00
Bilety: 10 zł"Sound of metal" reż. Darius Marder

czas trwania: 2h 00 min., gatunek: dramat, romans
obsada: Riz Ahmed, Olivia Cooke, Paul Raci

Sześć nominacji do Oscara! "Sound of Metal" to jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku na ekranach kin. Poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed (nominacja do Oscara), Olivia Cooke i Paul Raci (nominacja do Oscara), a jednym z twórców filmu jest Derek Cianfrance, reżyser "Blue Valentine".
Mają tylko siebie i muzykę. Ruben jest pełnym pasji perkusistą, a Lu przebojową wokalistką. Gdy ruszają w trasę koncertową, a marzenie o wydaniu debiutanckiej płyty jest na wyciągnięcie ręki, Ruben z dnia na dzień zaczyna tracić słuch. W jednej chwili życie, które dotąd znał i kochał, lega w gruzach, a przyszłość staje się wielką niewiadomą. Jego dziewczyna Lu nie daje jednak za wygraną i postanawia zrobić wszystko, by uratować Rubena i to, co ich dotąd łączyło.
Opis pochodzi od Dystrybutora.

Sound of metal to zdobywca wielu nagród, w tym 2 nagród OSCAR w kategorii najlepszy dźwięk oraz najlepszy montaż i 2 nagród BAFTA.

Drukuj
Prześlij dalej