Kabaret Nowaki w programie "Na granicy żartu"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
10
09.2022
Sobota
Kabaret Nowaki w programie "Na granicy żartu"
Aktualizacja 28.01.2022

Ze względu na chorobę aktorów, występ Kabaretu Nowaki nie odbędzie się w planowanym terminie, tj. 5 lutego 2022r.

Nowy termin: 10 września 2022r. godz. 16:00

WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!!

Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data, bilety będzie można zwrócić.

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:
? Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl lub inny otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/.
? Natomiast osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o kontakt z kasą: Dorota Maciejewska tel. 534-989-340, e-mail:dmaciejewska@ckis.tczew.pl

Do zobaczenia!

Data wydarzenia: 05.02.2022 r.
Godzina wydarzenia: 16:00 oraz 19:00
bilety: parter - cena 95 zł, balkon + loże - cena 85 zł
Miejsce wydarzenia: TCZEW - CKiS, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10

Opis wydarzenia:
Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.
Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. 

Drukuj
Prześlij dalej