Aniołki Najwyższego w Pelplinie - Nieboskłonni dla Artura

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
27
12.2019
Piątek
Tczew - Aniołki Najwyższego w Pelplinie - Nieboskłonni dla Artura
27 grudnia 2019 roku o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbędzie się charytatywny koncert kolęd pn. "Aniołki Najwyższego" w wykonaniu zespołu Nieboskłonni. Podczas koncertu będzie przeprowadzona zbiórka na leczenie Artura Sasinowskiego.

Aniołki Najwyższego to wyjątkowy koncert pełen wzruszeń jak i humoru, prowadzący widza przez historię Bożego Narodzenia. Wychodzi naprzeciw tradycyjnym jasełkom, gdyż głos na ten temat zabiera sam anielski chór. Przedstawienie oparte jest na autorskim scenariuszu, pisanym językiem
trafiającym do każdego widza, w który wplecione są fragmenty Pisma Świętego. Spektakl ten przepełniony jest piękną muzyką, na którą składają się kolędy i pastorałki w aranżacjach innych, niż tradycyjne.

Spektakl ten będzie można usłyszeć w wykonaniu zespołu Nieboskłonni w okresie między świętami Bożego Narodzenia oraz Nowym Rokiem! Koncert jest organizowany, aby wesprzeć leczenie Artura Sasinowskiego! Wypełnijcie ten dzień swoją obecnością na spektaklu, który na długo utkwi w waszej pamięci!

Zespół Nieboskłonni

Jesteśmy grupą 20 młodych osób tworzących muzykę chrześcijańską, głównie w nurcie pop-gospel. Powstaliśmy w 1999 roku jako Niebieska Schola, ale przez blisko dwadzieścia lat znacząco zmieniliśmy swoje oblicze. Tak! Od dziecięcego zespołu działającego przy parafii M. Kolbe w Tczewie do formacji świadomych muzycznie młodych ludzi my, Nieboskłonni, przebyliśmy długą drogę. Wydaliśmy 3 płyty, które rozeszły się w blisko 10 000 egzemplarzach. Utwory z nich pochodzące emitowały stacje radiowe RDN Małopolska, Radio Głos czy Radio Tczew. Naszą twórczość docenili nie
tylko odbiorcy, ale i jurorzy Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Religijnej Vincentiana w Krakowie przyznając Grand Prix.

Artur Sasinowski

Artur urodził się w 2007 roku w Tczewie z wrodzona wadą układu kostnego, tzw. PFFD. O wadzie dowiedzieliśmy się dopiero w ósmym miesiącu ciąży podczas badania USG, mimo że ciąża przebiegała prawidłowo. Po porodzie Artur był konsultowany przez kilku lekarzy ortopedów, którzy nie do końca byli w stanie postawić, jak i opisać jasną dla nas diagnozę oraz przedstawić plan jakiegokolwiek leczenia w Polsce. Od pierwszego miesiąca życia syn jest systematycznie rehabilitowany. Dzisiaj nadszedł czas na kolejny krok w naszej walce - drugi etap wydłużania kości udowej. W ten sposób noga Artura zostanie wydłużona o 5 cm. Dzięki temu będzie mógł chodzić bez protezy!

Niestety - tym razem nie mamy już co liczyć na refundację.
Linki
Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/419897425561275/
Artur Sasinowski: https://www.siepomaga.pl/artur-sasinowski
Nieboskłonni: https://www.facebook.com/Niebosklonni/Drukuj
Prześlij dalej