THE DOORSZ (The Doors Tribute Band) - koncert

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
27
04.2019
Sobota
Tczew - THE DOORSZ (The Doors Tribute Band) - koncert
"the Doorsz" to trójmiejski hołd dla klasyki blues-rockowego zespołu "the Doors" z przełomu lat 60-tych i 70-tych. Ten zespół powstał w 2014 r. po powrocie do Polski glennSKii'ego po jego trzyletnim okresie w Azji i Kalifornii. Począwszy od 2014 r. zespół wykonuje około 18 utworów the Doors, umiejętnie improwizując w podobnie blues-rockowym stylu zespołu. Wszyscy z sześciu członków są profesjonalnymi muzykami z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, studyjnym i na scenie jam session.


THE DOORSZ (The Doors Tribute Band) - koncert
27 kwietnia 2019 (sobota) godz. 20.00

Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS
Bilety: 20 zł


the Doorsz to:
glennSKii Meyer (USA) - Wokal
(Blenders, Groovekojad, Monkey Funks, Jazz Nojz BreakSystem) Wokalista/rapper, producent, MC, autor tekstów. Zdobywca nagrody "Fryderyk", Polish Dance Awards i nominacji do "Paszportu Polityki", 2 złote płyty i 1 platynowa. Wystąpił na wielu koncertach i festiwalach w Polsce i za granicą, n.p.: RMF Inwazjia Mocy, Przystanek Woodstock, Węgorzewo, Marlboro Sound Race, European Capital of Culture - Copenhagen, Red Bull - Austria, Converse Tour WietNam. Współpraca: Liroy, Reni Jusis, Yaro, Kayah, Jarek Śmietana, Leszek Możdżer, Mikołaj Trzaska, Jacek Olter, Irek Wojtczak, Łąki Łan.

Krzysztof Stachura - Gitara
(Logophonic, Cast Effect, Mordy, Monkey Funks) Gitarzysta, kompozytor i aranżer. Współpraca: Bielizna, Blenders, Makowiecki Band, Łyczacza,Tymon Tymański, Olo Walicki, Przemek Dyakowski. Nagrody: m.in. Mazurskim Turnieju Muzycznym. Wystąpił m.in. na: Top Trendy, Festiwal w Opolu, Ostróda Reggae Festiwal, Open'er, Seven Festival, Piknik Country.

Maciej Szkudlarek - Bas
(Logophonic, Izes, Monkey Funks) Gitarzysta, basista i wokalista. Wystąpił m.in. na: Heineken Open'er, Ostróda Reggae Festiwał. Nagrody m.in Polskiego Radia "Przebojem na Antenę". Prowadzi Studio muzyczne w Gdyni i nagłaśnia koncerty.


Michał Młyniec - Perkusja
(The Shipyard, Vulgar) Perkusista i basista. Współpraca: Blenders, Deluxe Tribute Band, Leszek Możdżer, Makowiecki Band. Wystąpił m.in. w Męskim Graniu 2014. Jego ostatnia płyta "Water On Mars" (The Shipyard) zdobyła serca słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych i otrzymał wraz z zespołem wiele nagród na festiwalach.

Grzesiek "Kura" Kurowski - Instrumenty klawiszowe
W młodości zauroczony muzyką klasyczną - szlify zdobywał ucząc się w klasie fortepianu oraz organów w Szkole Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku. Kolejne lata inspirowany muzyką rock, funk, blues, latino. Od wielu lat z pasją angażuje się w różnych trójmiejskich projektach m.in. Rebel Six, Logan Route, Spark.

Drukuj
Prześlij dalej